Facebook Twitter E-mail
26. ledna 2014

Grey's Anatomy: Další dvě série na cestě?

Seriál Grey's Anatomy (Chirurgové) si momentálně dopřává pauzu mezi první a druhou polovinou desáté série. Jeho tvůrkyně, Shonda Rhimes, však usilovně pracuje na budoucích scénářích a pomaličku plánuje, jakým šokujícím momentem sérii v květnu zakončí. Před dvěma lety se ovšem ocitla v prekérní situaci. Všem původním hercům vypršely smlouvy a Rhimes neměla tušení, zda budou zpět v další sérii. Problém vyřešila pádem letedla, kterým osmou sérii ukončila. Na jejím konci nebylo jisté, zda vůbec havárii někdo přežije. Všichni herci nakonec podepsali smlouvy na další dvě série, které jim letos v květnu opět vyprší.

Tentokrát byla Rhimes aktivní a požádala vedení stanice ABC, aby smlouvy vyřešilo v předstihu, aby mohla případné odchody zapracovat do scénáře. Již od léta jí bylo jasné, že se bude muset rozloučit s Cristinou Yangovou, když jí její představitelka, Sandra Oh, oznámila, že se seriálem končí.

Stanice ABC jí vyhověla a začala jednání se všemi původními herci. První dobré zprávy na sebe nenechaly dlouho čekat. Ellen Pompeo a Patrick Dempsey podepsali smlouvy na další dva roky. Pokud tedy dojde k obnovení seriálu, budeme se s Meredith a Derekem vídat i nadále. Šance na obnovení jsou velké. Kromě vysokých ratingů tomu nasvědčuje právě i fakt, že se stanice smlouvami vůbec zaobírá. Kdyby seriál neměli v plánu obnovit, smlouvy by vůbec neřešili.

Otazník tedy visí už jen nad Justinem Chambersem (Alex Karev), Chandrou Wilson (Miranda Bailey), Jamesem Pickensem Jr. (Richard Webber) a také Sarou Ramirez (Callie Torres), která sice k původnímu osazenstvu nepatří, nicméně její smlouva už také brzy vyprší.


Líbí se vám vyhlídka dalších dvou sérií, nebo už by měl seriál skončit? Bez kterých herců si seriál nedokážete představit?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LuciaG
před 198 týdny
Ja tiež ešte nie som duševne pripravená na koniec GA. Možno je to tým, že ja...
Miriisek
před 198 týdny
No deset let už je dlouhých, ale seriál mě pořád baví a patří k srdcovkám....
Maarti
před 198 týdny
Super! I když si to bez Cristiny zatím nedokážu představit..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY