Facebook Twitter E-mail
28. ledna 2014

Agent X: Sharon Stone do čela!

Americká herečka Sharon Stone, která se proslavila především svou rolí ve filmu Základní instinkt (Basic Instinct), se po letech opět vrací k seriálu. Získala hlavní roli v potencionálním akčním dramatu Agent X, jehož pilotní epizodu si objednala stanice TNT.

Stone si zahraje Natalii Maccabee, vůbec první americkou viceprezidentku. Zpočátku se bude bát, že je její práce spíše formalitou, ale brzy poté zjistí, že má na starosti i jednu supertajnou povinnost: chránit ústavu státu v nejkrizovějších okamžicích za pomoci místního správce a tajného pracovníka, který je znám pod jménem Agent X. Scénář k pilotu napsal William Blake Herron.

Co se týče jiných seriálových rolí, Stone se objevila například ve třech epizodách seriálu The Practice a hostovala v seriálech Will & Grace, Roseanne a Law and Order: Special Victims Unit. Jediný seriál, ve kterém byla jednou z hlavních postav, byl Bay City Blues od Stevena Bochco. Ten byl ovšem zrušen po pouhých čtyřech epizodách.


Co byste říkali na Sharon Stone v seriálu? Myslíte si, že má tento pilot u TNT šanci?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ragnarok8
před 228 týdny
Zní to zajímavě, tak uvidíme.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY