Facebook Twitter E-mail
27. ledna 2014

Married a You're the Worst: FX objednává dvě nové komedie

Stanice FX rozšíří nabídku svých komedií o další dva členy. Objednala seriály Married a You're the Worst. Oba projekty získali objednávku na 10 epizod a premiéry jsou připravené na červenec.

Nejprve první z nich, tedy Married. Tento příběh od Andrewa Gurlanda se zaměřuje na dva nejlepší přátele a téma, kam až jsou ochotni zajít, aby zachránili svoje manželství. V hlavní roli se představí Judy Greer, která si zahraje Linu Bowman. Jako její manžel Russ Bowman se objeví Nat Faxon (Ben & Kate). Manželská dvojice spolu vychází skvěle v každé místnosti jejich domu, kromě ložnice.

Pro Judy Greer to znamená další účinkování na stanici FX, dabuje totiž jednu z postav v seriálu Archer. V dalších rolích se objeví Brett Gelman (Go On) a Jenny Slate (House of Lies).

Andrew Gurland se postaral scénář a režii pilotu. Zároveň se podílí na seriálu jako výkonný producent společně s Paulem Youngem a Peterem Principatem.

Za druhým projektem stojí Stephen Falk, scenárista, který se podílel na Weeds nebo seriálu Next Caller. You're the Worst je popisován jako milostný příběh o tom, co se stane, když se dva sobě nebezpeční a sebedestruktivní lidé do sebe zamilují a pokusí se o nemožné – mít spolu vztah. S projektem jsou spojená jména Chris Geere, Aya Cash, Kether Donohue a Desmin Borges.

„Married i You’re the Worst pokračují v rozšiřování naší komediální značky. Jsou inteligentní, vtipné a dospělé. Married je upřímný pohled na manželství – na to dobré i špatné. You're the Worst zkoumá vztahy, hlavně jejich nedostatky jako nejistotu a úzkost. Tam je jejich potenciál, nemohli jsme být více spokojeni s kvalitou pilotů,“ řekl prezident pro program Nick Grad.

Tyto dva nové seriály se připojí k původním komediím stanic FX a FXX, mezi kterými nechybí novinka Chozen, Wilfred (který se vrátí se svou čtvrtou a poslední sérií na FXX), Anger Management, Archer, The League, Legit a It's Always Sunny in Philadelphia.


Co na nové komedie říkáte? Líbí se vám komedie od stanice FX?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 197 týdny
judy greer mám ráda, ale ten chlap, co hraje jejího manžela, podle mě neumí být...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY