Facebook Twitter E-mail
27. ledna 2014

Animátor Simpsonových představuje původní skicy

Pokud patříte mezi fanoušky legendární žluté rodinky ze seriálu Simpsonovi, tak věřte, že na Twitteru se momentálně odehrává něco, co by nemělo ujít vaší pozornosti.

Konkrétně by vám neměl uniknout účet animátora Simpsonů, Davida Silvermana, který se na show podílí od úplného začátku, tedy od dob, kdy se Simpsonovi poprvé objevili v Show Tracey Ullman.

Silverman totiž na svém účtu v současné době ukazuje mnoho původních nákresů z raných dob seriálu a milníkuje tak celou dlouhou cestu, kterou Simpsonovi ušli, aby se stali hitem jakým v současnosti jsou. O tom, jak ceněnou značkou jsou, jsme se nedávno přesvědčili, když se práva na jejich prodej vyšplhala na rekordní částku.

Zpět k tomu, co je k vidění na Twitteru. Zajímají vás původní kresby Marge nebo třeba Edny Krabappelové? A co takhle nákresy pana Burnse během jeho představení „See My Vest“ z 20. epizody šesté série s názvem Dva tucty a jeden chrt (Two Dozen and One Greyhounds)? Tak přesně tyto ale i jiné kresby David nyní sdílí s fanoušky seriálu. Zde je oficiální Twitterový účet Davida Silvermana, kde se můžete pustit do prozkoumávání.


Máte rádi Simpsonovy? Prohlédli jste Twitter kvůli obrázkům? Co na ně říkáte?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY