Facebook Twitter E-mail
30. ledna 2014

CSI: Závan z minulosti v podobě Rona Glasse

V nadcházející epizodě seriálu CSI (Kriminálka Las Vegas) se příběh dotkne minulosti Grega Sanderse (Eric Szmanda) a divákům bude představen muž, který na něj měl v dětství obrovský vliv. Roli získal americký herec Ron Glass.

„Ukáže se, že když byl Greg ještě malý kluk, věnoval se šachům a měl dokonce i svého mentora,“ prozradila výkonná producentka seriálu Carol Mendelsohn. „Někdo bude zavražděn během šachového turnaje a tato vražda znovu zkříží cesty Grega a jeho mentora. Dozvíme se také, že byl Greg opravdu nadaný, dokonce z něj mohl být i šachový šampion, ale z nějakého důvodu se toho vzdal,“ dodala.

Ron Glass se v 70. letech objevoval v jedné z hlavních rolí komedie Barney Miller. Většině diváků se však do povědomí pravděpodobně zapsal jako pastor Book v seriálu Firefly. Spolupráci s Jossem Whedonem si nedávno opět zopakoval, když si v letošní novince Agents of S.H.I.E.L.D. zahrál lékaře, který pomáhal oživit agenta Coulsona (Clark Gregg).


Těšíte se na Glassovo hostování? Jste rádi, že se dozvíte něco o Gregově minulosti?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

No One
před 194 týdny
Cokoli se Grega osobně týká je vždy zajímavé :) Od dědy Olafa až po zájem...
ševča
před 167 týdny
Stejnou zápletku použili i v Bones. Už jim docházejí nápady.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY