Facebook Twitter E-mail
28. ledna 2014

Seriálový Kurýr je zpět!

Seriál Transporter (Kurýr), který vychází ze stejnojmenné filmové série, našel po roce nový domov. Stanice TNT na podzim 2014 odvysílá první sérii a následně představí sérii druhou, kterou si právě objednala. Produkce začne 26. února a točit se bude v Maroku, Kanadě a dokonce i v České republice.

V hlavní roli stojí Frank Martin (Chris Vance), kurýr, který vždy odvede svou práci na jedničku a navíc diskrétně.

„Transporter je seriál plný akce a úžasných lokalit, v hlavní roli s charizmatickým Chrisem Vancem,“ sdělil ředitel stanice TNT, Michael Wright. „Jedná se o filmový i seriálový hit, který si získal fanoušky po celém světě. My v TNT jsme pyšní na to, že právě naše stanice je jeho domovem pro americké diváky.“

Transporter ovšem na své cestě narazil na několik překážek. Začátkem roku 2011 si seriál objednala Cinemax, ovšem natáčení bylo během první série několikrát odloženo. Došlo také ke změně showrunnera a dokonce byla přerušena i produkce, když se Chris Vance během natáčení jedné z akčních scén zranil. Cinemax se poté rozhodla seriál stáhnout z vysílání, nicméně, první série se těšila velké oblibě v jiných zemích (Kanada, Francie). Proto se producenti rozhodli, že budou pokračovat s druhou sérií v čele s novým showrunnerem, Frankem Spotnitzem (The X Files).


Máte radost z návratu Kurýra? Těšíte se na novou sérii?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

MountainLionet
před 198 týdny
A já si říkala, kde jsem ho viděla. To je Casey z Rizzoli & Isles :D.
Carljack
před 198 týdny
Možná tomu Whistlerovi (Prison Break) dám šanci :D
Butcher
před 119 týdny
Dokonci jsem se úplnou náhodou připletl do natáčení druhé série v Praze...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY