Facebook Twitter E-mail
29. ledna 2014

Melissa & Joey: Shledání mladé čarodějnice Sabriny a Joshe

Fanoušci sitcomů Melissa & Joey a Sabrina, the Teenage Witch se dočkají znovushledání! Melissa Joan Hart, hlavní hrdinka obou seriálů, a David Lascher, který hrál v Sabrině po dobu tří sérií jejího přítele Joshe, se opět střetnou před kamerou. Lascher totiž získal epizodní roli v seriálu Melissa & Joey.

Bude hrát Joeova (Joseph Lawrence) čerstvě rozvedeného kamaráda Charlieho, který Joea přemluví, aby s ním šel do baru a pomohl mu někoho sbalit. Z toho samozřejmě Mel nadšená nebude.

V té samé epizodě se představí také dvě nové seriálové posily v podání Erin Sanders (Big Time Rush) a Meaghan Martin (10 Things I Hate About You). Sanders bude hrát vysokoškolačku, která si vymyslela svůj vlastní studijní obor – ženská sexualita a imperialismus. Martin ztvární Jennu, tanečnici, která bude neustále předvádět svou ohebnost. Obě budou Zanderovy (Sterling Knight) nové spolubydlící.

A aby těch hostů nebylo málo, své herecké schopnosti divákům předvedeTara Reid. Epizoda se bude vysílat 9. dubna.


Co říkáte na nové postavy? Potěšily by vás nějaké narážky na Sabrinu?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 192 týdny
ze všech kluků, co lennox měla, musel větší roli dostat zrovna tenhle? je mi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY