Facebook Twitter E-mail
31. ledna 2014

Agents of S.H.I.E.L.D. představují Deathloka a Lorelei!

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. mají v zásobě spoustu překvapení. Fanoušci Marvel komiksů už pravděpodobně zjistili, že v momentě, kdy Mike Peterson (J. August Richards) přišel o nohu a dostal high-tech oko, stal se z něj slavný kyborg Deathlok. Toho uvidíme v akci již 4. února v nascházející třinácté epizodě s názvem T.R.A.C.K.S.

Výkonný producent Jeph Loeb řekl:

„Dostane se mu strašně moc vylepšení. Bude rychlý, silný a bude mít high-tech oko, které jsme představili ve čtvrté epizodě. Všimněte si, že scenáristé plánovali pro Mikea tuto transformaci již od začátku série. Takže pokud jste sledovali pozorně, nechávali jsme vám drobečky, kterých jste se mohli chytat.“

V předchozím článku bylo sděleno, že se Lady Sif (Jaimie Alexander) objeví v nadcházející epizodě. A nyní již víme proč a koho bude lovit. Půjde po Lorelei, krásné zrzce z Asgardu, která má schopnost ovládat mužskou mysl. Na tuto epizodu se můžeme těšit 18. února.


Těšíte se na Deathloka a Lorelei? Jakou další postavu ze světa Marvelu byste rádi viděli?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Metrix
Autor je naprostým seriálovým fanatikem, který každou volnou chvíli něco sleduje. S velkou chutí se pustí do jakéhokoliv žánru a ničeho se nezalekne.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY