Facebook Twitter E-mail
1. prosince 2007

Psych na TV Markíza!

Výborný seriál Psych bude od 3.12. vysílat slovenská televize Markíza.

Komediální krimiseriál Psych stanice USA sklidil v Americe nečekaný úspěch. Rozverné příhody párečku falešných detektivů totiž možná působí na první pohled obyčejně, ale pravda je taková, že se jedná o velice příjemný a vtipný seriál s originálními zápletkami a vynikajícími hereckými výkony. Obzvlášť hlavní představitel James Roday, který ztvárňuje postavu Shawna Spencera, by si zasloužil metál.

O čem seriál je?

Shawn Spencer oplývá úžasnými schopnostmi. Je velmi všímavý, inteligentní, disponuje fotografickou pamětí a vynikající dedukcí. Už od mala ho jeho otec učí těchto schopností využívat a pilovat je. Doufá v to, že z malého Shawna bude jednou skvělý policista, jako byl jeho otec. Jenže dospělý Shawn je pohodlný člověk, který střídá jedno zaměstnání za druhým a přivydělává si tím, že dává tipy policii. Často totiž dokáže určit pachatele jen z běžné televizní reportáže. Když si takhle jednou jde opět vyzvednout šek s odměnou na policejní stanici, vyšetřovatelé ho podezírají z toho, že byl u všech zločinů komplicem, protože není možné, aby dokázal vždy tak snadno určit pachatele. Předstírá proto, že je psychotronik. Díky svým schopnostem se mu daří přesvědčivě klamat jak policii tak všechny ostatní.

Jednou se spolu **se svým nejlepším přítelem Gusem **připlete k vyšetřování případu a pomocí svých schopností jej vyřeší dříve než policie. Tak započne jeho dlouhodobější spolupráce s policejním oddělením při vyšetřování rozličných případů. Seriál je plný gagů a situační komiky. Dobře je také vykreslena nevraživost mezi Shawnem a detektivem Lassiterem, který je vůči Shawnově přetvářce stále nedůvěřivý.

Více o seriálu Psych se dozvíte v příslušném profilu zde na SerialZone.cz.

TV Markíza bude seriál vysílat pod názvem Psych s.r.o.

Televize uvede 3. prosince ve 14:25 pilotní film a pak každý všední den kolem 15. hodiny odvysílá jednu epizodu. První řada má 14 dílů a z druhé byla v USA odvysílána teprve necelá desítka. Předpokládám, že Markíza má zakoupená práva na první řadu a podle ohlasů případně nakoupí další. Osobně jsem zvědavý hlavně na dabing. Ale myslím, že Psych má velkou šanci uspět u slovenských i českých diváků.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
scr00chy
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY