Facebook Twitter E-mail
31. ledna 2014

Mimozemská invaze na ABC!

Ray Bradbury byl slavný americký romanopisec, básník a povídkář. Byl autorem mnoha scénářů, divadelních her, množství hororových a sci-fi románů a povídek. A proč začínat seriálový článek autorem knih? Protože právě jednou z jeho krátkých povídek – Zero Hour – je inspirován pilot, který si nyní objednala ABC.

The Visitors je mimozemské drama. Zaznamenává boj s časem při pokusu o záchranu světa před neviditelným mimozemským nepřítelem, který jej chce zničit a použít přitom náš nejcennější zdroj proti nám.

Produkční společnost Amblin TV (která tak bude stavět na svém úspěchu s Falling Skies) bude spolupracovat s Dawn Olmsted z Grady Twins Productions, která pro ně příběh objevila. Amblin TV poté námět rozvinula za pomoci spisovatele Soo Hugha, který se už dříve podílel společně s výše zmíněnou společností na dramatech The River a Under The Dome. Stanice ABC bude seriál produkovat, Hugh a Olmsted budou výkonnými producenty společně s Darrylem Frankem, Justinem Falveyem a Stevenem Spielbergem.

Dawn Olmsted, která byla právě jmenována vedoucí vývoje společnosti Universal Cable Productions, má na starosti další dva piloty – Girlfriends Guide To Divorce (Bravo TV) a The Lottery (Lifetime). Společnost Amblin pak pracuje na Public Morals, pilotu pro stanici TNT, a nedávno také obdržela objednávku na seriál Red Band Society pro Fox.


Zaujalo vás mimozemské drama? Co říkáte na televizní seriály založene na knižní předloze?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ArchitectOfLight
před 201 týdny
Tak znie to zaujímavo! :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY