Facebook Twitter E-mail
1. února 2014

Keegan Michael Key se objeví v The Middle

Keegan Michael Key si zahraje v seriálu The Middle (Průměrňákovi) a pokusí se tuto povedenou rodinku spasit. Zahraje si reverenda Deveauxe, charismatického kazatele. Ten se do Orsonu, respektive do kostela, který rodinka Heckových navštěvuje, dostane díky církevnímu výměnnému programu. Deveraux je bývalý duchovní rádce fotbalového týmu Cleveland Browns a v této epizodě bude nabízet své služby Heckovým. Nemůže si totiž pomoct, když vidí skupinu v krizi, a musí zasáhnout.

Keegan je známý díky pořadu Key and Peele, kde ztvárňuje hlavní dvojici společně s Jordanem Peelem. Ale do podvědomí se vám mohl dostat také hostováním v několika jiných seriálech jako How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaší matku), Wilfred nebo Gary Unmarried.

Epizoda byla nedávno dotočena, ale ještě nebylo oznámeno datum vysílání. Na rodinku Heckových se můžete těšit během středečních večerů.


Baví vás Průměrňákovi? Co říkáte na nového hosta? Znáte dvojici Key and Peele?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY