Facebook Twitter E-mail
31. ledna 2014

Flesh and Bone: Nové drama z prostředí baletu

Stanice Starz si před pár dny objednala nový seriál s názvem Flesh and Bone, za jehož zrodem stojí Moira Walley-Beckett (Breaking Bad). Seriál dostal zelenou až po skončení celostátního castingu na roli hlavní tanečnice. Tu po usilovném hledání nakonec získala Sarah Hay, která si zahrála ve filmu Black Swan (Černá labuť).

Děj se bude točit kolem mladé baletky Claire (Hay), která má za sebou bouřlivou minulost. Právě se stala členkou prestižní baletní společnosti v New Yorku. Temný a drsný příběh nekompromisně prozkoumá dysfunkci i kouzlo baletního světa. „Již na začátku jsme se všichni shodli, že z projektu nic nebude, pokud nenajdeme prvotřídní tanečnici, která dokáže vyjádřit širokou škálu emocí, kterými Moiřin scénář oplývá,“ sdělil vedoucí stanice Starz, Chris Albrecht. „Je to jedna z nejnáročnějších a nejdynamičtějších postav, jakou jsem kdy viděla, a jsem nadšená z toho, že jsme našli naši Claire, Saru Hay,“ dodala Moira Walley-Beckett. „Sarah Hay ztělesňuje Claire přesně podle mých představ.“

Již v listopadu se k projektu připojili čtyři tanečníci, kteří se budou objevovat ve vedlejších rolích. Patří mezi ně Irina Dvorovenko, Sascha Radetsky (Tanec s vášní), Raychel Diane Weiner a Emily Tyra (Boardwalk Empire). Dalším členem týmu je konzultant a choreograf Ethan Stiefel (Tanec s vášní). Funkce výkonných producentů budou plnit Lawrence Bender, Kevin Brown a John Melfi.


Oslovil vás nový seriál o baletu? Dáte mu v příští sezóně šanci?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 193 týdny
Opraveno. :)
ševča
před 192 týdny
to je sice hezké, že jsou to tanečníci a nebudou potřebovat dubléry, ale aby...
ragelly
před 153 týdny
Bylo oznámeno, že půjde o minisérii :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY