Facebook Twitter E-mail
1. února 2014

Modern Family se podívá i do Vegas

Nedávno jsme se dozvěděli, že rodinný klan Pritchettových se podívá na dovolenou do Austrálie. Nyní se dozvídáme, že to nebude jediný výlet, který v letošní sezóně Modern Family (Taková moderní rodinka) podnikne. Cílem další cesty je totiž Vegas.

Aby toho nebylo málo tak pro epizodu z Vegas je přichystaná i dvojice hostů. Objeví se Fred Armisen a Patton Oswalt. Armisen se představí jako Langham, bývalý přítel Mitchella (Jesse Tyler Ferguson), který je ve městě se svým partnerem kvůli divoké rozlučce se svobodou. Oproti tomu Oswalt si zahraje roli Duckyho Schindlera, člena společnosti kouzelníků. Nikoho jistě nepřekvapí, že by se mezi ně rád připojil i Phil (Ty Burrell).

Armisena můžete znát díky projektu Portlandia, kde hraje hlavní roli a zároveň se na něm podílí jako tvůrce. Zato Oswalt se poslední dobu svým hostování poměrně činí. Objevil se totiž hned v několika seriálech – Brooklyn Nine-Nine, Justified (Strážce pořádku) nebo třeba Two and a Half men (Dva a půl chlapa).

Epizoda byla nedávno natočena a do vysílání půjde v průběhu jara, přesné datum však zatím nebylo stanoveno.


Sledujete Modern Family? Oslovil vás mockumentary styl? Co říkáte na další destinaci, kam se rodinka podívá?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY