Facebook Twitter E-mail
2. února 2014

Beauty and the Beast: Vincenta navštíví starý známý

Seriálu Beauty and the Beast se otevřela vrátka ke spoustě dalších možností, jak příběh okořenit. Vincentovo (Jay Ryan) tajemství o jeho identitě bylo vyzrazeno, a tak se začnou objevovat postavy z jeho minulosti. V té době byl Vincent jen obyčejným lékařem, který usiloval o záchranu lidských životů. To se ovšem změnilo, když se stal součástí vládního pokusu.

Ve 14. epizodě této série, která poběží 17. února, se divákům představí jedna z těchto postav, dr. Nicholas Markus v podání Christophera Heyerdahla. Dr. Markus byl Vincentův rádce a stále se živí jako uznávaný lékař v nemocnici St. Benjamin, kde byl zaměstnaný i sám Vincent. Jejich cesty se zkříží, když se Vincent bude snažit někoho zachránit, čímž Markuse přivede do nepříjemné situace, která by mohla ukončit jeho kariéru.

Heyerdahl je ostřílený veterán, což potvrzuje i seznam rolí, ve kterých se objevil. Zahrál si například v seriálech Hell on Wheels, True Blood, Supernatural, Sanctuary nebo Stargate: Atlantis.


Jste zvědaví na hostování Christophera Heyerdahla? Chtěli byste vědět více z Vincentovy minulosti?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 197 týdny
Gabik.029: Mám dojem, že byl i v Castlovi. To jen tak na okraj,...
Gabik.029
před 197 týdny
Jojo, byl, ale chtěla jsem zůstat objektivní a vyjmenovat jenom víceepizodní...
phoebess
před 197 týdny
ach tááák... na objektivitu kašli :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY