Facebook Twitter E-mail
30. ledna 2014

Banshee dostává třetí sérii!

Stanice Cinemax před pár minutami oznámila, že svému úspěšnému dramatu Banshee objednává třetí sérii. Ta se na televizních obrazovkách objeví v roce 2015. Stanice v současné době vysílá každý pátek nové epizody druhé řady.

V centru dění je Lucas Hood, bývalý zloděj, který najde svou bývalou přítelkyni a parťačku v městečku Banshee. Lucas zde shodnou náhod převezme identitu šerifa a potají pokračuje ve svých zločineckých aktivitách.

Banshee se vrátil se druhou sérií úspěšnější než kdy dřív. První díl získal téměř půl milionu diváků jen během premiérové noci. Stejně jako většina seriálů z placených kabelovek i Banshee spoléhá na čísla z DVR nahrávání za celý týden. První série díky nim skončila s průměrem 727 tisíc diváků na epizodu.

Kromě úspěchů ve sledovanosti se seriálu daří i v jiných oblastech. V září Banshee získal cenu Emmy za vizuální efekty.


Patříte mezi fanoušky Banshee? Jste rádi za brzké obnovení pro třetí sérii? Jak se vám dvojka zatím líbí v porovnání s jedničkou?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misulka78
před 198 týdny
Já jsem věděla, že sem určitě napíšeš!! :D A jsem ráda, že máš radost, že...
Maarti
před 198 týdny
Sice jsem se druhý řadě ještě nedostala, ale je to skvělá zpráva. Těším se na...
Elža
před 198 týdny
Já jsem věděla, že napíšeš, že jsi věděla, že jsem sem napsala. A taky jsem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY