Facebook Twitter E-mail
31. ledna 2014

Sea of Fire: Jennifer Carpenter míří do nové role

Jennifer Carpenter, která se nejvíce proslavila svou rolí Debry Morgan v seriálu Dexter, míří do nové role. A i tentokrát zůstane na stejné straně zákona a bude se starat o blaho občanů a vymáhání práva. Jedná se o pilot stanice ABC, který nese název Sea of Fire.

Příběh je založen na původem holandském projektu s názvem Vuurzee. Drama se zaměřuje na tři dospívající dívky, které se objeví v pornografickém filmu, a zkoumá, jaký účinek to má na jejich rodiny žijící na malém městečku. Následky pak přinesou podivné zmizení, vraždu a řadu dalších tajemství, která čekají pod povrchem a každou chvíli se mohou provalit.

Jennifer si zahraje agentku FBI Leah Pierce. Motivovanou, excentrickou a velmi přímou ženu, která ve své minulosti ukrývá tajemství. K případu je povolána v okamžiku zmizení jedné z dívek a nebude se bát pokládat nekompromisní otázky, aby se dočkala odpovědí, které povedou k vyřešení případu.

Během svého zářijového rozhovoru prozradila, že je připravena na novou práci: „Chci najít něco skvělého. Jsem ale dostatečně trpělivá a odhodlaná najít něco, co mi nabídne všechno.“


Těšíte se až znovu uvidíte Jennifer? Co říkáte na nový projekt? Myslíte, že její nová postava bude na obrazovkách stejně úspěšná jako Debra?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Adeelle
před 198 týdny
Jako Debru jsem jí měla moc ráda, tak jsem určitě zvědavá na novou roli ;) snad...
Pajky
před 198 týdny
Přijde mi, že se ani moc měnit nemusí. Podle popisu mi to přijde skoro jako...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY