Facebook Twitter E-mail
2. února 2014

Jennifer Falls: Nová role pro Jaime Pressly

Stanice TV Land objednala novou singlekamerovou komedii, ačkoliv původně byla plánovaná jako multikamerová. Nese název Jennifer Falls a v hlavní roli se představí Jaime Pressly. Za scénářem stojí Matthew Carlsson, který má na svědomí například seriál Mr. Sunshine.

Příběh se točí kolem Jennifer (Pressly), úspěšné ženy a matky, která se musí i se svou dcerou nastěhovat zpět k vlastní matce (Jessica WalterArrested Development) poté, co přijde o své stabilní zaměstnání. Ve vedlejších rolích se objeví Missi Pyle nebo Joel David Moore.

„Jsme opravdu rádi, za náš vstup mezi singlekamerové komedie,“ řekl prezident TV Land Jones. „S Jaime v hlavní roli a tak nadaným týmem za kamerou máme dokonalou kombinaci pro tuto mnohorozměrnou sérii.“

Jaime Pressly má s natáčením singlekamerových sérií velké zkušenosti, čtyři roky totiž působila úspěšně v roli Joy v seriálu My Name Is Earl (Jmenuju se Earl). Na start osmidílné série si diváci musí počkat do léta.


Zaujal vás projekt? Myslíte, že má šanci na delší přežití? Těšíte se na návrat Jaime Pressly?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY