Facebook Twitter E-mail
3. února 2014

Do novinky Star-Crossed zavítá Dora Madison Burge

Do očekávané novinky stanice CW s názvem Star-Crossed zavítá další herečka se zkušenostmi ze seriálu Friday Night Lights Dora Madison Burge.

V hlavních rolích novinky se představí Aimee Teegarden, která právě díky Friday Night Lights vešla do povědomí diváků jako Emery, a Matt Lanter coby Roman. Madison Burge ztvární jejich spolužačku Zoe, která patří do party okolo Taylor (Natalie Hall). Během první série bude účinkovat hned v několika epizodách.

Příběh Star-Crossed je umístěn do doby 10 let poté, co mimozemská loď nouzově přistála na Zemi. V malém městečku v Louisianě, nedaleko od místa havárie, se rozhodnou mimozemšťané integrovat na místní střední školu. Ústřední dvojici představuje lidská Emery a Roman, který je mimozemského původu.

Burge si můžete pamatovat nejen díky roli ve Friday Night Lights, objevila se i v poslední sérii Dextera coby Niki Walters nebo v The Lying Game jako Lexi. Premiéra seriálu Star-Crossed je připravena na pondělní večer 17. února.


Těšíte se na novinku od stanice CW? Budete sledovat? Znáte herečku?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

eve.blog
před 200 týdny
na Star-Crossed se těším, ale myslím že vzhledem k vysílacímu času, další...
Pajky
před 200 týdny
Já bych ho ještě nezatracoval, vždyť ani nezačal :) Nicméně je pravda, že od CW...
ševča
před 198 týdny
jde to v midseason. vybavím si dva seriály, které na cw tak začaly - life...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY