Facebook Twitter E-mail
31. ledna 2014

HIMYD: Kdo bude v nové partě?

Jak se jmenuje nový Ted? Sally!

Casting pro očekávaný spin-off k sitcomu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) – How I Met Your Dad – právě začíná. Prozatím nikdo nebyl obsazen, nicméně už víme, pro jaké postavy se nyní hledají ti nejvhodnější herci.

Podívejte se, jak bude nová parta vypadat. Sice zatím žádná postava nemá tvář, ale i charakteristika něco málo řekne.

Sally: Sally je akční a nepředvídatelná. Stejně jako Peterovi Panovi se ani jí nepodařilo úplně vyrůst, netuší, kam by její život měl směřovat. Přemýšlí, že odejde od svého manžela Gavina, se kterým jsou spolu rok. Hodně lpí na svých přátelích, hledá u nich radu i podporu, kterou potřebuje nyní v průběhu rozvodu.

Juliet: Sallyina sexy, energická nejlepší přítelkyně, velká pařmenka. Vede svůj úspěšný módní blog. Je potěšená, když zjistí, že Sally konečně opouští toho nudného Gavina.

Danny: Sallyin starší bráška, gay. Je to právník a trošku vlezdoprdelka. Se Sally toho nemají příliš společného, přesto si jsou blízcí. Jejich pouto ovšem otestuje Sally, která je odhodlaná nastěhovat se k Dannymu, když odejde od Gavina.

Todd: Dannyho hodný a přívětivý manžel. Se Sally jsou velmi dobří přátelé již z vysoké školy. Narozdíl od Dannyho je Todd nadšený, když se k nim Sally přestěhuje.

Frank: Má na starosti technickou stránku Julietina webu. Je to sexy nerd. K Sally chová upřímné city, ale jde spíše jen o jednostranný flirt. Tedy prozatím.

vypravěčka: Budoucí Sally. Povídá o své minulosti svým dětem.


Tak co, připomíná vám nová parta někoho? Myslíte, že tohle bude fungovat? A kdo by vám do těchto rolí seděl z vašich oblíbených herců?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 262 týdny
podle mě tam Barneyho má nahradit ta bloggerka...
nickname
před 262 týdny
Aby oba seriály prepojili, postavy z pripravovaného projektu sa...
Destinytte
před 262 týdny
No, to jsem zvědavá..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY