Facebook Twitter E-mail
3. února 2014

NBC si objednala pilot k lesbické komedii od Ellen DeGeneres

Rok poté, co NBC zrušila seriál The New Normal, který sledoval příběhy ze života gayů, si objednává pilot týkající se podobné tématiky. Jedná se o multikamerovou komedii One Big Happy.

Scénáře se ujme Liz Feldman (2 Broke Girls), která bude společně s Ellen DeGeneres plnit i funkci výkonné producentky. Ani jedna z nich se svou homosexualitou na veřejnosti netají. Děj se bude točit kolem mladé ženy – lesby, která otěhotní zrovna ve chvíli, kdy se její nejlepší kamarád (heterosexuál) potká a ožení s láskou svého života.

V minulé sezóně došlo ke zrušení hned několika seriálů s LGBT tématikou. Patří mezi ně například Smash, Go On a Happy Endings, letos se k nim přidává novinka Sean Saves the World. Místo pro podobný seriál by tedy na trhu bylo, otázkou však zůstává, zda by u diváků vzbudil dostatečný zájem.

One Big Happy je zatím 13. komediálním pilotem, který si stanice NBC letos objednala. Tři půlhodinové projekty dostaly zelenou přímo a diváci se na ně mohou těšit v příští sezóně. Patří k nim seriál Tiny Fey v hlavní roli s Ellie Kemper, komedie Mr. Robinson a Working the Engels.


Jak se vám pilot zamlouvá? Myslíte si, že má šanci na úspěch?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 177 týdny
Taky ji nepovažuji za nejvtipnější komičku, ale námět vypadá dobře. Škoda, že...
ragelly
před 177 týdny
One Big Happy dopadlo, bude v midseason.
ševča
před 177 týdny
A jo, vlastně. To já asi proto, že jsem ještě neviděla trailer.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY