Facebook Twitter E-mail
3. února 2014

NBC si objednala pilot k lesbické komedii od Ellen DeGeneres

Rok poté, co NBC zrušila seriál The New Normal, který sledoval příběhy ze života gayů, si objednává pilot týkající se podobné tématiky. Jedná se o multikamerovou komedii One Big Happy.

Scénáře se ujme Liz Feldman (2 Broke Girls), která bude společně s Ellen DeGeneres plnit i funkci výkonné producentky. Ani jedna z nich se svou homosexualitou na veřejnosti netají. Děj se bude točit kolem mladé ženy – lesby, která otěhotní zrovna ve chvíli, kdy se její nejlepší kamarád (heterosexuál) potká a ožení s láskou svého života.

V minulé sezóně došlo ke zrušení hned několika seriálů s LGBT tématikou. Patří mezi ně například Smash, Go On a Happy Endings, letos se k nim přidává novinka Sean Saves the World. Místo pro podobný seriál by tedy na trhu bylo, otázkou však zůstává, zda by u diváků vzbudil dostatečný zájem.

One Big Happy je zatím 13. komediálním pilotem, který si stanice NBC letos objednala. Tři půlhodinové projekty dostaly zelenou přímo a diváci se na ně mohou těšit v příští sezóně. Patří k nim seriál Tiny Fey v hlavní roli s Ellie Kemper, komedie Mr. Robinson a Working the Engels.


Jak se vám pilot zamlouvá? Myslíte si, že má šanci na úspěch?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 265 týdny
Taky ji nepovažuji za nejvtipnější komičku, ale námět vypadá dobře. Škoda, že...
ragelly
před 265 týdny
One Big Happy dopadlo, bude v midseason.
ševča
před 265 týdny
A jo, vlastně. To já asi proto, že jsem ještě neviděla trailer.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY