Facebook Twitter E-mail
1. února 2014

Chicago P.D. má úspěch!

Vypadá to, že tenhle spin-off se vydařil. I přes úvodní problémy s přeobsazováním rolí se Chicago P.D. dočkal úspěchu. Minimálně pokud přihlédneme k faktu, že vedení NBC si vyžádalo dvě extra epizody. V letošní sezóně se tedy místo původně plánovaných 13 dočkáme rovnou 15 epizod.

Jak dokládají i články z naší rubriky o sledovanosti, tak se seriálu daří. Průměrně si připisuje okolo 6,8 milionu diváků a ratingové hodnocení zhruba 1.7. Tato čísla přesvědčila vedení NBC, aby tomuto letošnímu nováčkovi přidělila dvě bonusové epizody.

Seriál od výkonného producenta Dicka Wolfa se zaměřuje na policejní oddělení v Chicagu a svůj prostor zde dostává nejen tým uniformovaných policistů, ale i speciální jednotka, která se zaměřuje na organizovaný zločin a podobně závažné případy. V hlavních rolích se představuje Jason Beghe, Jon Seda, Sophia Bush nebo Jesse Lee Soffer.


Sledujete Chicago P.D.? Máte radost z extra epizod? Jak se vám zatím líbí?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Meimei
před 194 týdny
Tak to jsem ráda, zatím se líbí :)
palino
před 194 týdny
Po pilote som mal zmiešané pocity, moje očakávania boli asi priveľké. Ale...
Lill
před 193 týdny
phoebess & Pajky: vďaka za odpovede :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY