Facebook Twitter E-mail
4. února 2014

The CW objednává piloty k Identity a Jane the Virgin

The CW nezaostává za ostatními stanicemi a objednává si piloty k projektům, které ji zaujaly. Prvním z nich je teroristické drama Identity od tvůrců Alexe Kurtzmana (Sleepy Hollow) a Roberta Orciho. Druhým je adaptace venezuelské telenovely Jane the Virgin. Přidávají se tak k již objednanému pilotu The Flash, spin-offu seriálu Arrow.

Identity vypráví příběh o ženě, která nutně potřebuje transplantaci. Při hledání vhodného dárce zjistí, že je příbuzná jedné velmi mocné rodiny a jejich syn je její jedinou záchranou. Poté ji osloví CIA, která rodinu vyšetřuje kvůli terorismu, aby se infiltrovala do jejich úzkého kruhu. Bude tak testována její loajalita, morálka a etika, když bude shromažďovat důkazy, které mají potopit rodinu, která jí zachránila život.

Jane the Virgin, za jejímž zrodem stojí Jennie Snyder Urman (Emily Owens, M.D.), se bude točit kolem mladé, pracovité, věřící Latinoameričanky, která bude omylem uměle oplodněna. Pro Snyder Urman je to letos zatím druhá pilotová objednávka. Pilot k její multikamerové komedii Sober Companion si objednala stanice Fox.


Co říkáte na zápletky seriálů? Chtěli byste se s nimi v příští sezóně setkat?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 193 týdny
No právě, u telenovely to beru, ale nechápu, jak z toho chtějí...
phoebess
před 193 týdny
Aby to nepojali jako komedii :D
ševča
před 143 týdny
Identity zní jako vykrádačka Revenge a Deception.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY