Facebook Twitter E-mail
6. února 2014

David Schwimmer chystá návrat na televizní obrazovky

David Schwimmer, který se nejvíce proslavil díky roli Rosse v seriálu Přátelé, chystá návrat na televizní obrazovky.

ABC objednala pilot komedie Irreversible. Zde by se měl Schwimmer objevit nejen v hlavní roli, ale zároveň i jako producent. Výkonným producentem bude Peter Tolan. Projekt je založen na původem izraelském seriálu s názvem Bilti Hafich. Původní série se řádí na první místo mezi originálními komediemi v izraelské televizi.

Příběh se zaměřuje na dvojici Andyho a Sarah, kteří jsou poněkud výstřední, ale zároveň také sebestřední, což jim přináší určité zkoušky a strasti. Schwimmer se objeví v hlavní roli Andyho, spisovatele, který má na kontě dvě vydané knihy. Jedna z nich si vedla velmi dobře, ta druhá byla naprostým fiaskem. Musí tak nastoupit na částečný úvazek na univerzitu a zároveň se starat o svou čerstvě narozenou dcerku. I přesto však nevzdává snahu o napsání dalšího románu. Andy je pesimista, který rád dělá extrémní rozhodnutí. Je to totiž klasický rozmazlený jedináček, který má tendenci věci komplikovat a dostat se tak do problémů, jen aby se za každou cenu vyhnul konfliktu. Navíc své nízké sebevědomí často maskuje sarkasmem, což vede k emočně napjatým situacím.

Pro Schwimmera to znamená velký návrat. Od ukončení Přátel se totiž více věnoval divadelní práci a dabingu (Madagaskar). Objevil se sice v několika epizodních rolích, například v seriálech Studio 30 Rock nebo Web Therapy, ale návrat s hlavní rolí si přichystal až nyní.

Připojuje se tak ke svým kolegům z Přátel, kteří jsou v televizní branži poměrně dost aktivní. Matt LeBlanc momentálně účinkuje v seriálu stanice Showtime Epizody, Lisa Kudrow na stejné stanici působí se seriálem Web Therapy. Courteney Cox si užívá sluníčka a vína v Městu žen a Matthew Perry ji tam nedávno navštívil. Nyní však sám chystá novou verzi The Odd Couple. Jediným z bývalé party, kdo v současné době nehraje či nechystá žádný seriál tak zůstává Jennifer Aniston.


Chyběl vám Ross? Zaujal vás jeho nový projekt? Máte v hledáčku seriály ostatních přátel?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 284 týdny
:D taky jsem z toho měla takovej pocit! Mohla by to být sranda,...
stepa
před 284 týdny
docela se těším, je to fakt dobrej herec, pilot si určitě nenechám ujít
Butcher
před 284 týdny
Tohodle herce moc nemusim.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY