Facebook Twitter E-mail
4. února 2014

Finding Carter: Rodinné drama od MTV

Stanice MTV si letos objednala zatím první drama, které má v plánu uvést do vysílání. Jedná se o seriál Finding Carter od výkonné producentky Terri Minsky (Sex and the City) a scenáristky Emily Silver (Bones). Finding Carter se tak přidává na seznam k dalším dvěma dramatům na MTV, Awkward a Teen Wolf.

Drama vypráví příběh středoškolačky Carter, která si se svou svobodnou matkou Lori žije celkem pohodový život. Idylka ovšem skončí v momentě, kdy policie vtrhne na středoškolskou párty a zjistí, že Lori Carter unesla, když byla ještě malá holčička. Carter se teď musí vrátit ke své biologické rodině, která už v její nalezení ani nedoufala. Musí si tak zvykat na novou školu, rodiče, sestru – dvojče a do toho všeho řešit problémy s chlapci. Zapřísáhne se ale, že vypátrá svou mámu Lori, ať to stojí, co to stojí, než jí ze života zmizí navždy.

Finding Carter je nekonvenční rodinné drama o mladé dívce, která si uvědomí, že občas jsou naši nejbližší lidmi, kteří skrývají ta největší tajemství. Roli Carter ztvární herečka Kathryn Prescott (Skins) a její matku Lori si zahraje Milena Govich (Conviction). V dalších hlavních rolích se objeví Cynthia Watros (Lost), Alexis Denisof (Angel), Anna Jacoby-Heron a Zac Pullam. Setkávat se budeme také s Meredith Baxter a Robertem Pinem. Režie pilotu se ujal Scott Speer (LXD).


Přijde vám zápletka zajímavá? Přidáte si seriál na seznam svého watchlistu?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jo-die
před 197 týdny
To zní zajímavě a navíc Kathryn Prescott v hlavní roli, tu si nesmám...
Calliope
před 197 týdny
Tomuhle určitě dám šanci. Kathryn Prescott v dalším seriálu! To rozhodně...
ševča
před 194 týdny
Do 2. generace Skins jsem nedošla, takže herečka pro mě jako každá jiná, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY