Diskuze k článku Jak který seriál dopadne? Naše předpovědi ohledně FOXu
avatar uživatele
La.Volpe
Redaktor | Cool level: 119 | Jack O'Neill
4. 2. 2014 / 16:26:03 (před 10 roky)
off

Za Sleepy Hollow jsem byl rád už na podzim. Teď ještě odklepnout The Following a s FOX budu za vodou. :)

avatar uživatele
Pajky
Redaktor | Cool level: 95 | Sherlock Holmes
4. 2. 2014 / 16:29:00 (před 10 roky)
off

Stanice, kde mám nejvíc sledovaných seriálů :)
Takže doufám, že dalších sérií se dočkají kromě jistých Bones a Simpsonových i New Girl či Almost Human, doufám, že Raising Hope ještě zabojuje a přidá se k prodlouženým a nevadilo by mi ani prodloužení Family Guy nebo The Following.

Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
avatar uživatele
eve.blog
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
4. 2. 2014 / 16:29:16 (před 10 roky)
off

Hlavně že Simpsonovi jedou dál :D.. I Bones mě těší, a je dobře že Glee po šesté sérii skončí, po smrti Coryho to spadlo úplně dolů, jsem toho názoru, že Glee mělo skočit, maximálně tak nějakou závěrečnou epizodu.

Eve (Hq-Hart-of-Dixie.blog.cz)
avatar uživatele
adil15
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
4. 2. 2014 / 16:46:43 (před 10 roky)
off

Tak u Sleepy Hollow to mám přesně obráceně než všichni ostatní. Trailer se mi hrozně líbil, ale samotný seriál už mě tak nenadchnul. Je ale pravda, že poslední díly 1. série mě navnadily na druhou.

avatar uživatele
kareen
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
4. 2. 2014 / 17:47:07 (před 10 roky)
off
adil15 napsal(a):

Tak u Sleepy Hollow to mám přesně obráceně než všichni ostatní. Trailer se mi hrozně líbil, ale samotný seriál už mě tak nenadchnul. Je ale pravda, že poslední díly 1. série mě navnadily na druhou.

Já s ním praštila po čtvrtém dílu. Připadá mi dost hloupý a přeplácaný.

avatar uživatele
El Jay
Dlouholetý uživatel | Cool level: 15 | Christopher Turk
4. 2. 2014 / 19:50:13 (před 10 roky)
off

Když Simpsonovi vydrží ještě jednou tolik, budu rád.
Raising Hope se mi sice ze začátku hodně líbila, ale poslední série je nijaká. Tady doufám, že to zruší.

avatar uživatele
Arkantos
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
4. 2. 2014 / 20:08:13 (před 10 roky)
off

Sleepy hollow to ma iste. Following sledujem ale je mi viac menej ukradnuty. Zrusenie Almost Human by ma vsak riadne nastvalo.

avatar uživatele
petruska.77
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
4. 2. 2014 / 21:07:16 (před 10 roky)
off

Teď jsem zjistila, že nesleduju žádný seriál stanice FOX :D Takže ať si tam dělaji, co chtěji :D

Editováno: 1x | Naposledy: 4. 2. 2014 / 21:07:26
avatar uživatele
Silvo911
Dlouholetý uživatel | Cool level: 28 | Timothy McGee
4. 2. 2014 / 22:10:50 (před 10 roky)
off

Bones mám ako oddychovku, Brooklyn 99 som si obľúbil - zaslúžil by si viac divákov, Sleepy Hollow ma až tak nechytilo ale je to celkom v pohode, Following po veľmi hlúpej druhej polovici prvej série začal dobre, Enlisted a Rake sú ok, ale ich osud mi je fuk,

Almost Human má s Fringe spoločný iba žáner, ináč je minimálne o dve triedy horší v hereckých výkonoch aj scenári, dúfam, že mu dáme zbohom už teraz, škoda - tiež som sa naň tešil

Editováno: 1x | Naposledy: 4. 2. 2014 / 22:12:26
avatar uživatele
spike
Uživatel od první verze | Cool level: 15 | Christopher Turk
5. 2. 2014 / 01:32:50 (před 10 roky)
off

Stanici FOX nemám příliš v lásce protože zrušila několik mích oblíbených seriálů dříve než se vůbec rozjeli (Firefly, Tru Calling a Dollhouse jim prostě nelze zapomenout) ale Bones mám rád a z novinek mě nejvíce bavil právě už obnovený Sleepy Hollow, takže se dá říct, že jsem relativně spokojen.

spike
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
5. 2. 2014 / 09:20:21 (před 10 roky)
off
spike napsal(a):

Stanici FOX nemám příliš v lásce protože zrušila několik mích oblíbených seriálů dříve než se vůbec rozjeli (Firefly, Tru Calling a Dollhouse jim prostě nelze zapomenout) ale Bones mám rád a z novinek mě nejvíce bavil právě už obnovený Sleepy Hollow, takže se dá říct, že jsem relativně spokojen.

Na Firefly nikdo nekoukal. Dali mu z milosti film, který byl taky propadák.
Na Doolhoise nikdo nekoukal. Dali z milosti druhou sérii na kterou nekoukala ani ta hrstka, co koukala na první.

Co víc mohli dělat. I když se o Foxu s radostí říká, že to je kruťák největší (i my si to občas neodpustíme), tak minimálně posledni tři roky nezrušil nic, co by si to nezasloužilo. A ne opravdu nebude počítat sledovanost na internetu z které nic nemá...

Psal jsem na telefonu proto tolik typo. Až se dostanu k počítači, tak zkusím editnout.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Editováno: 1x | Naposledy: 5. 2. 2014 / 09:21:26
avatar uživatele
Locke
Dlouholetý uživatel | Cool level: 29 | Ovečka Shaun
5. 2. 2014 / 09:33:31 (před 10 roky)
off

Já Foxu neodpustím Terra Novu. Chápu, že to bylo drahý jak prase, ale tak mohli rozpočet trochu zkrouhnout - dinosauři třeba nemuseli být v každým díle atd... Myslím, že sledovanost tehdy tak strašná nebyla ( průměrně kolem 7 miliónů, i když vlastně důležitější jsou ratingy - ty nevím :)

Hold the Door!
Editováno: 1x | Naposledy: 5. 2. 2014 / 09:39:44
avatar uživatele
Sleslikslicka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
5. 2. 2014 / 09:53:26 (před 10 roky)
off

Almost human je u mě to nejlepší, co se v minulém roce vylouplo. Herecký výkony Karla Urbana, zajímavý detaily vynálezů a špičkování s Dorianem ... já to miluju a jestli mi to zruší, tak budu strašně naštvaná. Tam je ještě potenciálu na xy zajímavejch dílů, natož když se teď objevila ta zeď. Ne,ne,ne, nerušit!

Nobody expects the spanish inquisition!
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
5. 2. 2014 / 10:49:10 (před 10 roky)
off
Locke napsal(a):

Já Foxu neodpustím Terra Novu. Chápu, že to bylo drahý jak prase, ale tak mohli rozpočet trochu zkrouhnout - dinosauři třeba nemuseli být v každým díle atd... Myslím, že sledovanost tehdy tak strašná nebyla ( průměrně kolem 7 miliónů, i když vlastně důležitější jsou ratingy - ty nevím :)

ratingově se po pár dílech šíleně propadli, to zrušení bylo jasný..

avatar uživatele
dmarianf
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
5. 2. 2014 / 17:40:16 (před 10 roky)
off
Sleslikslicka napsal(a):

Almost human je u mě to nejlepší, co se v minulém roce vylouplo. Herecký výkony Karla Urbana, zajímavý detaily vynálezů a špičkování s Dorianem ... já to miluju a jestli mi to zruší, tak budu strašně naštvaná. Tam je ještě potenciálu na xy zajímavejch dílů, natož když se teď objevila ta zeď. Ne,ne,ne, nerušit!

Absolútne súhlasím! Konečne niečo akčné a oddychové zároveň.

avatar uživatele
gnew
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
5. 2. 2014 / 21:34:58 (před 10 roky)
off

U Family Guy, když už ne jistota, tak 0,01 % a to nejen kvůli tomu crossoveru s The Simpsons. Je to kreslený seriál a výroba jedné epizody trvá kolem 9 měsíců, tady se musejí rozhodovat rychle. Proč se asi o tom crossoveru ví už přes půl roku... Takovéhle zrušení se buď za a) projeví až o podzimní sezónu později nebo za b) začátkem sezóny/v době kdy FOX "zavře" produkci (jako The Cleveland Show). (O "zrušení" American Dad! jsme se dozvěděli taky už dávno před sezónou. Vlastně stejnou dobou jako o tom crossoveru FG a TS.)

Zajímavé to bude s B99 a Dads. U B99 je tu jistá prestiž kvůli Golden Globes - chce jí FOX a má náladu si vydržovat seriál, který mu moc z hlediska sledovanosti nepřináší? (Arrested Development nadšení kritiků taky tehdy pomohlo.) Protože nic jiného než ta prestiž B99 na programu težko udrží. Sledovanost je zatím stejně mizerná, pardon, mluvíme o B99, takže výborná jako u Dads... u kterého je stejná a narozdíl od B99 i stabilní sledovanost prohlašována za mizernou... protože se mluví o Dads - zajímavý fenomém letošní sezóny, musím říct.

A k Sleepy Hollow :-): Začátek dobrý, prostředek příšerná nuda, ale konec to zase zvednul.

avatar uživatele
24ron24
Redaktor | Cool level: 57 | admirál William Adama
6. 2. 2014 / 02:25:36 (před 10 roky)
off
Locke napsal(a):

Já Foxu neodpustím Terra Novu. Chápu, že to bylo drahý jak prase, ale tak mohli rozpočet trochu zkrouhnout - dinosauři třeba nemuseli být v každým díle atd... Myslím, že sledovanost tehdy tak strašná nebyla ( průměrně kolem 7 miliónů, i když vlastně důležitější jsou ratingy - ty nevím :)

:D :D :D Tak toto bolo vynikajúce že dinosaury nemuseli byť v každom díle. Kamarát neviem čo si pozeral ale Terra Nova to nemohla byť lebo tam boli dinosauri v prvej a poslednej časti :D

May the odds be ever in your favor.
avatar uživatele
Locke
Dlouholetý uživatel | Cool level: 29 | Ovečka Shaun
6. 2. 2014 / 09:26:06 (před 10 roky)
off
24ron24 napsal(a):

:D :D :D Tak toto bolo vynikajúce že dinosaury nemuseli byť v každom díle. Kamarát neviem čo si pozeral ale Terra Nova to nemohla byť lebo tam boli dinosauri v prvej a poslednej časti :D

Nechtěj po mně, abych znova stahoval Terra Novu a vypisoval, jak často se tam vyskytovali dinosauři. Každopádně jsem si jistý, že v každém díle se vyskytli aspoň jednou :)

EDIT: Tak jsem se podíval na trailery k jednotlivým dílům, které jsou tady na stránkách, a dinosauři jsou v KAŽDÉM traileru. Akorát u pozdějších dílů trailery chybí. Tenhle boj nevyhraješ :-)

Hold the Door!
Editováno: 1x | Naposledy: 6. 2. 2014 / 09:35:21
avatar uživatele
VanThomass
Uživatel od první verze | Cool level: 30 | Nathan Ford
6. 2. 2014 / 19:09:41 (před 10 roky)
off

Sleepy Hollow byla pecka, takže na další sezónu se hodně těším. Simpsonovi jsou samozřejmost ;-) Brooklyn Nine-Nine je pro mě neskutečně uhozený seriál, který mě absolutně nebavil, druhá řada The Following je zatím celkem fajn, ale uvidíme po více dílech, Almost Human mě po prvním díle přestal bavit a na Finge nemá ani náhodou, to byl seriál jiné kategorie ;-) no a zbytek nesleduji :-)

avatar uživatele
VanThomass
Uživatel od první verze | Cool level: 30 | Nathan Ford
6. 2. 2014 / 19:14:21 (před 10 roky)
off
Silvo911 napsal(a):


Almost Human má s Fringe spoločný iba žáner, ináč je minimálne o dve triedy horší v hereckých výkonoch aj scenári, dúfam, že mu dáme zbohom už teraz, škoda - tiež som sa naň tešil

Naprostý souhlas, mě nudil už pilot a to většinou dám i tak seriálu šanci, ale neviděl jsem v tom vůbec potenciál a něco zajímavého. Fringe byla pecka hned od začátku a ačkoliv pak balancoval na hranici kvality, stále ho táhlo skvělé herecké obsazení. Almost Human u mě už nikdy více.

avatar uživatele
Addie
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
7. 2. 2014 / 16:22:00 (před 10 roky)
off

Doufám, že si Enlisted ještě polepší, byla by škoda mít jen pár epizod jedné řady :/ a The Mindy Project jestli zruší, to mě naštvou :D The following mě bavila první řada, ale teď už je to fakt ještě větší psycho, že zkusím ještě pár dalších dílů, ale pak to asi vzdám. Za Bones jsem velmi ráda, ale to jsem nečekala ani nic jiného. Ostatní jde mimo mě.

avatar uživatele
Willow R.
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
8. 2. 2014 / 17:53:25 (před 10 roky)
off

Obnovenie Bones ktory sa podla mna len a len zhorsuje a stava sa z toho uboha telenovela namiesto skvelej kriminalki ktorou bola na zaciatku ma dost nastvalo ale ak mi zrusia Almost Human naozaj neviem co urobim.A co sa tyka New Girl a riaditela stanice na praskoch ked zrusily Firefly rozhodne na praskoch bol.

avatar uživatele
kacer11
Dlouholetý uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
10. 2. 2014 / 12:28:49 (před 10 roky)
off

Almostovi držím palce. Alespoň druhou sérii by si zasloužil... .

avatar uživatele
Ronniebee
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
10. 2. 2014 / 22:04:43 (před 10 roky)
off

Almost Human držím palce, vyloupl se z něj dost zajímavý kousek, až mě to překvapilo. :)

avatar uživatele
aislinn
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
11. 2. 2014 / 21:40:08 (před 10 roky)
off

Mo mě nepotěšilo, kde se nacházejí Brooklyn Nine-Nine a Almost Human, ale tak snad jsou to jen zbytečně strašící procenta :) Oboje mám dost ráda a nechci, aby se mi o ně ztenčil Watchlist... :)