Facebook Twitter E-mail
2. února 2014

Hollywood zasáhla další smrt

Amerika dnes truchlí nad ztrátou dalšího velkého jména. Oscarový vítěz, herec Philip Seymour Hoffman, byl dnes nalezen mrtvý ve svém bytě v New York City. Příčinou smrti bylo pravděpodobně předávkování drogami. Bylo mu 46 let.

Mluvčí policie oznámil, že herce objevili v koupelně v jeho bytě ve čtvrtém patře. Do paže měl zabodnutou jehlu.

Hoffman sklízel úspěchy především na filmovém plátně. Na prestižní filmové ocenění Oscar byl nominován čtyřikrát, jednou nominaci proměnil ve výhru, a to za hlavní roli Trumana Capoteho ve snímku Capote z roku 2005.

Herec se měl v letošním role objevit ve své první významné seriálové roli. Showtime si objednala komedii Happyish (dříve Trending Don), ve které měl ztvárnit v jedné z hlavních rolí muže, který skončí bez prostředků v momentě, kdy je jeho reklamní agentura zabavena. Projekt sklidil během zkušebního promítání během TCA pozitivní hodnocení. Je popisován jako útok na mládím posedlou kulturu a temně komické zkoumání toho, na čem záleží, i toho, na čem vůbec nezáleží. Prozatím není jasné, kdo Hoffmanovu roli v seriálu převezme.


Znáte Philipa Seymoura Hoffmana z jeho filmových rolí? Těšili jste se na něj v Happyish?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

WhiteSparkle
před 215 týdny
Jeho smrt potvrdilo i studio Lionsgate a oficiální vyjádření poskytla...
Maarti
před 215 týdny
Njn, buď se nepoučil, nebo to chtěl radši skončit..ale to už se nedozvíme
Sleslikslicka
před 215 týdny
Toho jsem měla strašně ráda v "Piráti na vlnách", podle mě mu to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY