Facebook Twitter E-mail
5. února 2014

Madam Secretary: Nový pilot od scenáristky Homelandu

Stanice CBS se přidává k ostatním stanicím a zveřejňuje své pilotové objednávky. Jednou z nich je politické drama Madam Secretary od tvůrkyně Barbary Hall (Homeland). Potenciálně by se mohlo jednat již o druhé drama, které by CBS v příští sezóně představila. Před pár měsíci si totiž objednala seriál Battle Creek od tvůrce Breaking Bad.

Madam Secretary vypráví příběh o soukromém i profesním životě ministryně zahraničí Spojených států, která bude mít na starosti mezinárodní diplomacii, bandu uhádaných politiků a složitý rodinný život. Hall se ujme scénáře a společně s Lori McCreary, Tracy Mercer a produkční společností Morgana Freemana bude plnit i funkci výkonné producentky. Pokud by seriál dostal zelenou, Hall by musela opustit svou práci na seriálu Homeland.

Ženy se do politiky v seriálech začínají dostávat stále více a více. Minulý týden si stanice TNT objednala pilot s Sharon Stone, která zde ztvární první viceprezidentku. Tu samou pozici plní i Julia Louis-Dreyfus v seriálu Veep a Kate Burton ve Scandalu.


Máte rádi politická dramata? Chtěli byste, aby se Madam Secretary dostal na televizní obrazovky?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY