Facebook Twitter E-mail
8. února 2014

Kevin Williamson skóruje s dalším policejním dramatem

Stanice CBS si objednala další pilot k zatím nepojmenovanému dramatu z dílny Kevina Williamsona. Přidává se tak na seznam k dalším pilotům dramat Madam Secretary a NCIS: New Orleans. Ke komediálním pilotním objednávkám patří například projekt Taxi-22.

Drama je popisováno jako psychologický thriller v čele s duem detektivů z losangeleské Jednotky správy chování, která se zabývá případy spojenými se stalkingem. Tato jednotka není smyšlená. V 90. letech byla skutečně založena po incidentu, který se udál 18. července 1989. Toho dne byla zavražděna herečka Rebecca Schaeffer (My Sister Sam). Zastřelil ji jeden z jejích fanatických fanoušků, který ji po dobu tří let pronásledoval na každém kroku.

Williamson má za sebou hned několik seriálových i filmových úspěchů. Prvním velkým seriálovým úspěchem pro něj bylo teen drama Dawson's Creek (Dawsonův svět), které se vysílalo v letech 1998–2003. V roce 2009 společně s Julií Plec vytvořili fanoušky oblíbené The Vampire Diaries (Upíří deníky) a o dva roky později se podílel na vzniku The Secret Circle (Tajemství kruhu). Nyní pracuje na dramatu The Following (Stoupenci zla), jehož druhá série právě odstartovala. Co se filmu týče, věnuje se spíše hororovým snímkům. Mezi jeho nejznámější filmová díla patří série Vřískot.


Mohlo by se jednat o další z Williamsových úspěchů? Dali byste tomuto pilotu šanci?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 200 týdny
Jeden z mých oblíbených tvůrců a věřím, že pokud to bude stejně zajímavé...
ševča
před 191 týdny
Abych pravdu řekla, jsem na pochybách, jestli téma policie řeší stalking nabízí...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY