Facebook Twitter E-mail
7. února 2014

Sea on Fire hlásí další posilu

K obsazení pilotu stanice ABC přibylo další jméno. Jak jsme informovali minule, v hlavní roli se představí Jennifer Carpenter, známá z role Debry Morgan v seriálu Dexter. Nyní už víme, že se k ní připojí i Jack Davenport. Toho si můžete pamatovat z role Dereka Willse v seriálu Smash.

Davenport bude hrát Martyho Kesowiche, místního šerifa, který bude spolupracovat s agentkou FBI Leah Pierce (Carpenter), aby společně odhalili tajemství záhadného zmizení. Jak vyšetřování postupuje, tak se odhalují další a další temná tajemství a seznam podezřelých se stále rozrůstá…

Příběh je založen na původním nizozemském projektu s názvem Vuurzee. Drama z malého městečka se zaměřuje na tři dospívající dívky, které se objeví v pornografickém filmu, a bude zkoumat, jaký účinek to má na jejich rodiny. To s sebou přinese podivné zmizení, vraždu a řadu dalších tajemství, která čekají pod povrchem a každou chvíli se mohou provalit. Scénář pilotu má na starosti Jenna Bans.


Jak se vám zatím líbí obsazení Sea on Fire? Zaujal vás tenhle projekt?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IrmaVep
před 192 týdny
Tyjo, tak teď se vážně začínám těšit ;)
Pajky
před 192 týdny
Projekt vypadá docela zajímavě, minimálně obsazením. Neznám originál, ale podle...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY