4. 2. 2014

TV Land bude pokračovat s The Exes

TV Land bude pokračovat s The Exes

Stanice TV Land oznámila, že obnovuje svůj úspěšný sitcom The Exes pro čtvrtou sérii. Nová řada bude mít 12 epizod, tedy méně, než současná třetí série. Čtverka se začne vysílat již letos v létě.

Seriál se točí okolo rozvodové právničky (Kristen Johnson), která seznámí svého čerstvě svobodného klienta Stuarta (David Alan Basche) jeho novým spolubydlícím, Philovi (Donald Faison) a Haskellovi (Wayne Knight). Jde o jednu z původních komedií stanice, v programu má místo vedle Hot in Cleveland), Kirstie, The Soul Man a nadcházející novinky Jennifer Falls.

Třetí sérii The Exes sleduje v půrměru 1,3 milionů diváků týdně, jde o nárůst 69 procent oproti průměrné sledovanosti na této stanici.

„Od chvíle, kdy jsme si poprvé přečetli scénář k pilotu, jsme si seriál zamilovali,“ řekl v oficiálním vyjádření Larry Jones, prezident stanice. „Tato komedie má perfektní herecké obsazení a je stále lepší a lepší.“

Finále třetí série je naplánováno na 26. února.


Sledujete The Exes? Těší vás, že se seriál vrátí s novými epizodami už v létě?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu