Facebook Twitter E-mail
7. února 2014

Jaké budou postavy ve spin-offu Supernatural?

Spin-off Supernatural (Lovci duchů) začíná nabírat konkrétní obrysy. Nyní už víme, že ponese název Supernatural: Tribes. Kromě toho se také objevily informace, které nám prozradí, jaké postavy máme očekávat.

Podle dostupných zpráv se pilotu ke spin-offu dočkáme v závěru 9. řady, konkrétně ve 20. epizodě. Dojde zde na epickou bitvu pěti konkurenčních nelidských rodin a na lovce hledajícího pomstu v Chicagu. A jako bonus uvidíme i zakázanou lásku jako z Romea a Julie.

Ennis Roth, lovec. Ennis bude hlavní postavou a popsat by se dal jako sympatický a rezolutní. Kromě toho má silnou vůli a neskutečný smysl pro spravedlnost. Je to mladý Afroameričan, věkem něco málo přes 20 let. Je synem policisty a chtěl jít v otcových stopách, to se ale změnilo v okamžiku, kdy byl někdo z jeho blízkých zavražděn. Proto se vydal na dráhu lovce. Dean a Sam ho zasvětí do kruté pravdy o pěti chicagských rodinách.

David Hayden, měňavec. David je mladík okolo 20 let, který patří do jedné z chicagských rodin. Tragédie ho táhne zpátky k životu monster, i když strávil určitý čas jako člověk.

Margo Hayden, měňavec. Margo je Davidova sestra. Mezi její hlavní vlastnosti patří profesionalismus, cílevědomost, odhodlání a ambice. Kvůli výše zmíněné tragédii je donucena stát se hlavou rodiny.

Violet Durant, vlkodlak. Violet je součástí vlivné Durantovy rodiny. Její věk se taktéž pohybuje okolo dvacítky. Společně s Davidem je středem oné zakázané lásky.

Julian Durant, vlkodlak. Bratr Violet, který by se dal popsat jako krásný, divoký, ale také silný a arogantní jedinec. Není o moc starší než sestra a jeho hlavním nepřítelem je Ennis.

Freddie Costa, člověk? Je to policista okolo třicítky. Freddie má slabost pro Ennise od té doby co se v jeho životě odehrála ona tragédie. Vycházíme z předpokladu, že Freddie je člověk, ale je dost možné, že ukrývá záhadné tajemství…


Těšíte se na spin-off Supernatural? Co říkáte na postavy?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Illyria
před 195 týdny
Nate Buzolic a Lucien Laviscount dostali hlavni role. Na SPN nekoukam, ale na...
justynajohnson
před 164 týdny
no nevím nevím,překvapit může opravdu cokoli,ale moc šancí nedávám
Mummy
před 164 týdny
Šťastie, že tento spin-off nebude, ale som zvedavá, aký iný vymyslia.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY