Facebook Twitter E-mail
7. února 2014

Novinky k druhé řadě Orange is the New Black

Přípravy na druhou sérii seriálu Orange is the New Black jsou v plném proudu, tak se podívejme na dvě zprávy, které se dostaly na světlo světa.

První z nich se týká Laury Prepon. Fanoušci se o její postavu mohou přestat strachovat. Po měsících spekulací, že se Alex v druhé řadě nevrátí, to vyvrátila samotná tvůrkyně Jenji Kohan, když prohlásila: „Ano, Alex se vrátí. Sice ne na celou sezónu, ale ve většině epizod ji uvidíte.“ Druhé série se dočkáme v létě a ačkoliv seriál ještě nebyl obnoven pro třetí sérii, tak Prepon už údajně vyjednává o pozici její postavy při případném návratu.

Dále Kohan prozradila, že ve druhé sérii se příběh opět soustředí hlavně na Piper (Taylor Schilling), i když přiznává, že svou část pozornosti dostane i zbytek obsazení: „Já mám ráda Piper a její cestu, ale myslím si, že lidi zajímá i životní příběh ostatních postav.“

Další zpráva nám prozradila, že se ve druhé sérii dočkáme i nějakých nových postav. Jednu z nich si zahraje Lori Petty. O její postavě však nejsou zatím dostupné žádné další informace. Herečku si můžete pamatovat díky hostování z jiných seriálů, například z Dr. House nebo Prison Break (Útěk z vězení).


Těšíte se na druhou sérii Orange is the New Black? Máte radost, že se vrátí Alex? Co říkáte na novinky?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 193 týdny
Upřímně řečeno, tak si to bez Alex taky neumím představit, ale zamlouvalo se mi...
Adla.h
před 193 týdny
Jééé, tak to mi spadl kámen ze srdce. Akorát se teď na pokračování těším ještě...
anotherka
před 188 týdny
Díky nemocenské jsem měla čas podívat se na celou serii :D což byla chyba,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY