Facebook Twitter E-mail
4. února 2014

Netflix obnovuje House of Cards!

Tak se nám to pěkně rozjíždí. Poslední dobou máme obnovení na každém rohu, to dnešní však zaručeně udělá radost mnohým z vás. Streamovací server Netflix se rozhodl nadále sázet na House of Cards. Seriál se tak dva týdny před začátkem druhé řady dočkal oficiálního prodloužení pro třetí sérii.

Mluvčí serveru potvrdil, že House of Cards získává předčasné obnovení. Natáčení na sebe nenechá dlouho čekat. Původně mělo jít o dvousezónní záležitost, nicméně v posledních měsících se obě strany (tvůrci i server) vyjádřily v tom smyslu, že seriál klidně může běžet déle.

Seriál měl premiéru před rokem. Za tu dobu sklízel ocenění, kde se dalo, včetně výhry ceny Emmy v kategorii Nejlepší drama. Prezident obsahu na Netflixu, Ted Sarandos, řekl, že by si přál více tohoto seriálu: „Myslím, že když se podíváte na původní House of Cards, uvidíte, že tam třetí série byla přirozeným pokračováním. My bychom klidně mohli jít ještě dále,“ řekl v listopadu.


Patříte mezi fanoušky této úspěšné novinky? Těší vás předčasné obnovení pro třetí sérii? Může jít House of Cards co do sezón ještě dále?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

La.Volpe
hodně dávno
Pro mě celkem přepkvapení, z toho důvodu, že se psalo,že Kevin Spacey se...
Ragnarok8
hodně dávno
No wauuu!!! Za tuto zprávu jsem neskutečně šťastný, jelikož už mám skoro...
Drow22
hodně dávno
Bože, hlavně že slibovali, že druhá série bude poslední a že to ukončí. A ještě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY