Facebook Twitter E-mail
8. února 2014

Nováčci pro druhou sérii Under the Dome

Letní hit stanice CBS Under the Dome, za kterým jsou velká jména jako Stephen King nebo Steven Spielberg, se chystá na druhou sérii. Nyní se odtajnila dvojice herců, kteří se připojí k současnému obsazení.

Prvním obsazeným je Eddie Cahill, kterého si můžete pamatovat například z Přátel, kde si zahrál Taga, jednu ze známostí Rachel. Největší roli si však připsal v seriálu Kriminálka New York, kde se objevil ve 197 epizodách jako detektiv Don Flack.

V Under the Dome se objeví jako Sam, švagr velkého Jima (Dean Norris). Jeho postava je popisována jako pohledný samotář. Tento bývalý záchranář má neurovnaný spor s velkým Jimem a zároveň silné pouto k Julii (Rachelle Lefevre).

Druhou obsazenou je Karla Crome, která si své největší seriálové role připsala v Hit and Miss a hlavně v Misfits. Prozatím se představovala jen v anglických seriálech a tato role pro ní bude americkým debutem.

V seriálu Under the Dome se objeví jako Rebecca, pohledná učitelka. Její postava je popisována jako atletická, velmi chytrá, houževnatá a sexy. Vyrůstala jako armádní dítě, takže se svou rodinou žila na mnoha různých místech po celém světě.

Tvůrce Brian K. Vaughan dodává, že se chce i nadále zaměřovat na lidská dramata spíš než na bytosti z jiného světa: „Sice jsme tyto postavy připravili, ale nechceme, aby to pod kupolí vypadalo jako souboj lidí proti vetřelcům. Kupole staví proti sobě hlavně lidi a vyzývá jednotlivé postavy k tomu, aby předvedly, co v nich je.“ Premiéra druhé řady je připravena na 30. června.


Líbí se vám nové postavy a noví herci? Těšíte se na návrat Under the Dome?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kate23
před 197 týdny
Tak to mě potěšilo že Eddie Cahill zase bude vidět v seriálu :-) po...
Klik
před 197 týdny
Je to dobrý seriál, určite si pozriem druhú sériu. Nové postavy vyzerajú...
kneznaL
před 197 týdny
Už se těším. Skvělá první série, tak doufám, že ta druhá bude minimálně taková...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY