Facebook Twitter E-mail
11. února 2014

V druhé řadě seriálu Ray Donovan se objeví Hank Azaria

Druhá řada seriálu Ray Donovan se rychle blíží a nám se představuje první nová postava. Zahraje si ji Hank Azaria.

Azaria bude hrát postavu jménem James Cochran, což bude hlavní představitel divize FBI pro Los Angeles. Společně s ním se v seriálu objeví i Sherilyn Fenn, známá ze seriálu Městečko Twin Peaks. V dramatu stanice Showtime se objeví jako manželka právě Hanka Azarii.

Hank Azaria je sice více plodný jako dabér, přeci jen svůj hlas propůjčil mnoha postavám v seriálu Simpsonovi, přesto se neztratí ani na poli hraných seriálu. Bude to pro něj návrat na stanici Showtime, kde si před lety zahrál hlavní roli v seriálu Huff a dokonce za ni získal nominaci na cenu Emmy. Pamatovat si ho však můžete také z Přátel, kde se objevil v několika epizodách jako David, Phoebein přítel. Kromě seriálů se činí i u filmu, představil se například jako Gargamel v nové verzi Šmoulů.

Zástupce FBI a jeho manželka však nebudou jedinými postavami, které se v nové řadě seriálu Ray Donovan objeví. Momentálně se hledá vhodné obsazení pro další dvě postavy. První rolí je hvězdný reportér a tou druhou detektiv. Obě mají společné jedno, Ray Donovan (Liev Schreiber) z jejich přítomnosti rozhodně nebude mít radost.


Líbila se vám první řada Raye Donovana? Těšíte se na pokračování? Co říkáte na nové postavy?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

psulek
před 192 týdny
Tesim sa na novu seriu..
Salem
před 192 týdny
ještě mi asi zbývá půlka první série a nevim jestli to budu dokoukávat

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY