Facebook Twitter E-mail
10. února 2014

Un-Real: Seriál o realitní TV s Shiri Appleby v hlavní roli

Stanice Lifetime si objednala deset epizod k novému seriálu Un-Real od scenáristky Marti Noxon (Buffy the Vampire Slayer). Hlavní roli získala herečka Shiri Appleby, která se objevila například v seriálech Roswell, Life Unexpected, Girls nebo Chicago Fire.

Jedná se o hodinovou komedii, která divákům nabídne exkluzivní pohled do zákulisí produkce soutěžní reality show o randících párech. Appleby bude hrát mladou zaměstnankyni Rachel, jejímž úkolem bude nenápadně rozhádat soutěžící, aby se tak mohl natočit skandální materiál, který si vyžádala výkonná producentka (Megyn PriceRules of Engagement) tohoto programu. Vznikne tak vtipný, ale i tíživý pohled na tvorbu těchto realitních pořadů, kde pozice účastníka není procházka růžovou zahradou a kde lidem pohled na práci producentů otevře oči.

Kromě výše zmíněných hereček se v seriálu bude objevovat také Freddie Stroma (Pitch Perfect), Josh Kelly (One Life to Live), Nathalie Kelley (Body of Proof), Johanna Braddy (Greek), Breeda Wool (Betas) a Ashley Scott (Jericho). V roli soutěžící Courtney si zahostuje Arielle Kebbel (The Vampire Diaries). Zajímavostí je, že se Ariel a Shiri před kamerou setkaly již dříve v seriálu Life Unexpected, kde byly švagrové. Pilotní epizodu režíroval Roger Kumble.


Nadchla vás zápletka seriálu? Budete se dívat? Jak se vám zamlouvá obsazení?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jo-die
před 197 týdny
Což o to, Ariel a Shiri mám v oblibě od dob Life UneXpected, ale...
ševča
před 152 týdny
Dívat se plánuju. Jen kdyby už to běželo.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY