Facebook Twitter E-mail
11. února 2014

David Caspe zažívá úspěšnou pilotovou sezónu

Tvůrci seriálu Happy Endings Davidu Caspemu přistála na stole objednávka na druhý letošní pilot. I o tom prvním jsme vás nedávno informovali.

Tentokrát se jedná o projekt Cuz-Bros, což má být multikamerový sitcom, který si vybrala stanice CBS. Caspe na tomto projektu bude spolupracovat s Erikem Sommersem, který má na svědomí scénář k několika epizodám Community (Zpátky do školy). Společně s nimi se na projektu bude podílet ještě Jamie Tarses.

Příběh se zaměřuje na úspěšného muže, nenapravitelného sukničkáře, kterému se během okamžiku otočí život naruby, když k němu přijde s prosíkem bratranec, protože nemá kde být. Původně byl projekt připravován pod názvem Roomates a postava bratrance byla pouze náhodným cizincem, který hlavnímu hrdinovi zachránil život.

Tým z Happy Endings patří v letošní nabídce k tomu nejzajímavějšímu volnému zboží na trhu. Jak jsme si již řekli, David Caspe připravuje hned dva piloty; v tom druhém s názvem Marry Me se v hlavní roli objeví Casey Wilson. USA Network si do své nové komedie Benched vybrala do hlavní role Elizu Coupe a do nového seriálu Weird Loners míří Zachary Knighton. I zbývající tři herci Damon Wayans Jr. (momentálně New Girl), Adam Pally (v současné době The Mindy Project) a Elisha Cuthbert před sebou také mají podle zákulisních informací několik nabídek na nové role.


Zaujal vás projekt? Dali byste mu šanci?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY