Facebook Twitter E-mail
10. února 2014

Grimm si přichystal další nebezpečnou postavu

V závěru třetí série seriálu Grimm bude jistě ještě pořádně živo a své k tomu nejspíš poví i nejčerstvější posila seriálu. V nové roli se objeví Philip Anthony-Rodriguez.

Tento herec za sebou má mnoho epizodních rolí, ale ta největší se pojí k seriálu The Secret Life of the American Teenager, kde se pravidelně objevoval jako Ruben Enriquez. Poslední dobou se například objevil v Modern Family (Taková moderní rodinka) a měl by se objevit i v novince stanice FOX Gang Related.

Philip Anthony-Rodriguez se v Grimm ukáže ve více epizodách jako Marcus Ruspoli. Bude členem Verratu, což je organizace, která slouží královské rodině ve snaze udržet nastolený pořádek ve světě Wessenů. Poprvé by se měl objevit v sedmnácté epizodě. Jeho úkolem bude najít a vrátit něco důležitého do královské rodiny. O co přesně půjde je sice ještě zahaleno tajemstvím, ale nabízí se úvaha o dítěti Adalind (Claire Coffee).


Těšíte se až se Grimm po olympiádě vrátí? Co říkáte na novou postavu? Co myslíte, že bude jeho úkolem?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Em.
před 193 týdny
Nemůžu se dočkat až se Grimm vrátí, nová postava je skvělá zpráva.
Pajky
před 193 týdny
I já, obzvlášť potom jak skončil poslední díl a docela jsem zvědav, jak se...
ševča
před 184 týdny
Mohli by toho využít, aby nějak jasně vysvětlili, jak to vlastně celé funguje -...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY