Facebook Twitter E-mail
12. února 2014

New Girl vypomůže Mindy Projectu

Tedy alespoň částečně. Jeden z herců seriálu New Girl (Nová holka) si totiž odskočí na epizodní hostování do seriálu The Mindy Project. Fanoušci se mohou těšit na Schmidta (Max Greenfield).

U Mindy (Mindy Kaling) se však neobjeví přímo jako Schmidt, ale zahraje si jinou postavu. Jeho rolí bude Lee, který je však podle popisu hodně podobný jeho původní postavě z New Girl a jeho oblíbenou činností je balení dívek v baru. Epizoda s jeho hostováním se bude vysílat 22. dubna.

Fanoušci New Girl se za poslední týden dočkali dvojité porce epizod. Kromě svého obvyklého slotu se seriál vysílal i ve speciálním čase po SuperBowlu, což přineslo velkou sledovanost. V nejbližší době se můžeme těšit na to, že Jess navštíví sestra. Oproti tomu Mindy Project má momentálně pauzu a vrátí se až 1. dubna. Pomalu však sbírá hosty pro druhou polovinu série, kromě Schmidta se objeví i Jenna Dewan-Tatum.


Sledujete některý ze seriálů? Líbí se vám toto hostování?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY