Facebook Twitter E-mail
9. února 2014

The Musketeers se vrátí se druhou sérií!

Tak to bylo rychlé. Stanice BBC je natolik nadšená ze svého seriálového remaku The Musketeers prodloužit pro druhou řadu.

Po pouhých třech odvysílaných epizodách stanice objednala novou sérii. Fanoušci se můžou těšit na návrat všech čtyř hlavních představitelů – Lukea Pasqualina, Toma Burka, Santiaga Cabrery a Howarda Charlese. Seriál se odehrává v Paříži v 17. století a točí se okolo čtveřice osobních strážců krále Ludvíka XIII.

K obnovení se s radostí vyjádřil i tvůrce seriálu, Adrian Hodges: „Jsem nadšený z toho, že budeme moct pokračovat na cestě, kterou jsme začali s The Musketeers budovat. Psaní scénáře a spoluprodukce tohoto seriálu jsou jedny z největších úspěchů a radostí mé kariéry.“

Ve druhé sérii se však nevrátí Peter Capaldi v roli kardinála Richelieu, jelikož herec získal hlavní roli v nové sérii Doctora Who. Tom Burke se o Capaldiho odchodu zmínil již v lednu v jednom z rozhovorů: „Uvědomili jsme si, že Peter nebude moct pokračovat ve druhé sérii. Lidé jsou teď hodně zvědaví, kdo bude další velký zloduch, takže to přidá seriálu novou energii. Doufejme, že bude tak dobrý, jako byl Peter.“

Prozatím nebylo oznámeno, zda se štáb vrátí na natáčení druhé série do České republiky.


Sledujete nejnovější Mušketýry? Jak jste se seriálem prozatím spokojeni? Zaslouží si druhou sérii? A kdo by měl být novým zloduchem?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 185 týdny
No obvykle to bývá cca ve stejnou dobu další rok.
kate23
před 182 týdny
To je super že bude 2 řada, seriál jsem zkoukla celý před týdnem a poznala jsem...
liskulka.lida
před 155 týdny
Odchod Petera se jistě dal čekat, každopádně mi tam bude chybět. Jako kardinál...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY