Facebook Twitter E-mail
13. února 2014

Bates Motel: Spoilery z premiérového dílu druhé řady

Necelý měsíc zbývá do premiéry druhé série televizního seriálu Bates Motel, který vysílá televizní stanice A&E. Všichni se již těšíme na první epizodu s názvem Gone But Not Forgotten. Prozradíme vám nějaké střípky o chystaném návratu do života Normana (Freddie Highmore) a Normy (Vera Farmiga).

Smrt paní Watsonové (Keegan Connor Tracy) zůstává záhadnou.
V posledním díle první série jsme mohli vidět, jak byla paní Watsonová zavražděna. Neočekávejte, že se první epizoda bude týkat jen její vraždy a že bude vyřešena rychle. Ve skutečnosti vám premiérový díl předloží otázku zdali je Norman skutečně ten, kdo zavraždil svou učitelku.

Pro Normu se věci vyvíjejí velice dobře.
Překvapivě je Norma v této epizodě skutečně šťastná. Tedy aspoň do té doby, dokud se jisté věci nezmění.

Norman je posedlý preparováním zvířat.
Premiérový díl druhé série nás posune dále v čase, což znamená, že Norman se už stal velice zkušeným v preparování zvířat. Ve skutečnosti až tak zkušeným, že to děsí i Normu.

Bradley (Nicola Peltz) bude velmi, ale velmi temná.
Pár velkých věcí se v premiérovém díle druhé série stane i Bradley. Ty jsou ale tak šokující, že vám je nesdělíme, abychom vás nepřipravili o zážitek. Můžeme jen říci, že to bude naprosto jiná Bradley, než jakou jsme mohli vídat v první sérii.

Bates Motel znovu otevře 4. března.


Sledovali jste první sérii seriálu? Jste zvědaví, co nám přinese ta druhá?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Metrix
Autor je naprostým seriálovým fanatikem, který každou volnou chvíli něco sleduje. S velkou chutí se pustí do jakéhokoliv žánru a ničeho se nezalekne.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY