Facebook Twitter E-mail
14. února 2014

The Killing představuje tři tváře pro novou sérii

Seriál The Killing odtajnil trojici herců, která se představí ve čtvrté závěrečné sérii. Je to trojice mladých mužů – patří mezi ně Sterling Beaumon, Levi Meaden a Tyler Ross.

Všichni pánové za sebou mají zatím spíše epizodní role. Zkušenosti budou nyní sbírat po boku Mireille Enos a Joela Kinnamana, kteří si tak zopakují role Sarah Linden a Stephena Holdera. Čtvrtá série má sloužit k patřičnému uzavření příběhu a stanice Netflix, kam se seriál přesunul, slíbila vydání v průběhu listopadu. Při svém návratu se má příběh točit kolem chlapské vojenské akademie nedaleko Seattlu.

Beauman se představí jako Lincoln Knopf, velice problémový mladý muž, který neumí skrývat svůj vztek. Má speciální averzi k ženám a vypadá to, že hněv, který se v něm hromadí, se může kdykoli uvolnit.

Meaden byl obsazen do role charismatického a atraktivního A.J. Fieldinga, studenta, který se vlastní pílí a vůlí zařadil mezi nejlepší žáky akademie. Ostatní studenti, ale i úředníci z akademie, v něm vidí správného vůdce.

Ross si zahraje Camerona Stansburyho. Ten je černou ovcí své velmi bohaté rodiny. Je totiž jemnou duší a rozhodně mu nedělá dobře otloukání v konkurenčním prostředí, kde se prosazují jen ti nejlepší z nejlepších.

K této sérii se seriál dostal opravdu strastiplnou cestou. Poté co byl na stanici AMC zrušen na konci druhé série, vstal z mrtvých poprvé, když se AMC spojila s Netflixem a společně vypustili do světa třetí sérii. Poté však znovu přišlo rušení, ale i další obnovení. Nyní už samotná stanice Netflix připraví čtvrtou a údajně poslední sérii, i když tady už jeden nikdy neví. Tvůrkyně Veena Sud potvrdila, že se začne natáčet koncem tohoto měsíce.


Těšíte se na návrat The Killing? Bude to tentokrát vážně naposledy?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY