Facebook Twitter E-mail
11. února 2014

NBC si chce udržet fanoušky svých seriálů i během ZOH

Stanice NBC přišla se zajímavým plánem, jak si udržet fanoušky svých seriálu i během zimních olympijských her v Soči. Oznámila, že nabídne online bonusové příběhy hrdinů ze čtveřice seriálů. Svého se tedy dočkají fanoušci seriálů Chicago Fire, Parks and Recreation, Grimm a Parenthood. Olympijské hry jsou vysílány v hlavním vysílací čase, ale všechny tyto speciály bude možno sledovat na NBC.com, Hulu a YouTube.

Chicago Fire představí čtyřdílný bonus s názvem I Am a Firefighter, který se zaměří na Dawson (Monica Raymund) během jejího výcviku na hasičku. Dawson bude čelit mimořádné události, která prověří její přípravu a schopnosti k závěrečnému testu. Režii bude mít na starosti Joe Chappelle a scénář napsal Ryan Harris. Premiéra je přichystána na 11. února.

Parenthood nabídne speciál s názvem Friday Night at the Luncheonette. Amber (Mae Whitman) bude mít za úkol dohlížet na bratrance Maxe (Max Burkholder) a zároveň pracovat u Luncheonette. Když se představí kapela Crucifictorious, tak se Amber snaží zoufale udržet věci pod kontrolou zatímco Max vše dokumentuje svým telefonem. Jako hvězdní hosté se ukáží Jesse Plemons a Derek Phillips. Tato čtyřdílná záležitost vyjde 13. února.

Čtyřdílného bonusu se dočkají i fanoušci seriálu Grimm. Ten se zaměří na Rosalee (Bree Turner) a Juliette (Bitsie Tulloch), které se společně s přítelkyněmi vydají na valentýnskou párty v lázních. Situaci zkomplikuje Zieglevolk, který mezi skupinu vrhne kouzlo lásky. Tato minisérie s názvem Love is in the Air debutuje 14. února, režie se ujal Chip Touhey a scénář připravil Nick Peet.

Ochuzeni nebudou ani fanoušci Parks and Recreation, kteří si na svůj speciál počkají až do 20. února. Bonus nese název The Hapley Group a zaměří se na hlasatele Perda Hapleyho (Jay Jackson) a známé tváře z Pawnee, které se sejdou při politické diskuzi u kulatého stolu. Řešit se budou ožehavá městská témata. Diváci se dočkají Matta Bessera, Mo Collins a nového člena obsazení Setha Morrise. Příběh napsal Greg Levine a o režii se postaral Morgan Sackett.


Líbí se vám tenhle nápad? Co říkáte na bonusové příběhy vašich hrdinů?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Em.
před 192 týdny
To zní jako skvělý nápad, těším se :)
Earenis
před 192 týdny
Mě ta pauza ani nevadí. Alespoň dokoukám resty (a budu mít tak konečně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY