Facebook Twitter E-mail
12. února 2014

Předbatmanovský Gotham odhalil další obsazené role!

Nedlouho poté, co jsme se dozvěděli o obsazení hlavní role, se dozvídáme o další čtveřici herců, která se v Gothamu objeví. Chybět nebude ani Alfred nebo The Penguin.

Prvním z herců je Robin Taylor. Ten se objeví jako Oswalt Cobblepot neboli The Penguin. Pro neznalé, tato postava se dá popsat jako génius s mozkem šachového velmistra, ale velmi nízkou morálkou. V této době je to jen nízko postavený psychopat pracující pro gangstera jménem Fish Mooney, který skrývá svou sadistickou touhu po moci za vybrané chování. Před Taylorem se této role zhostil například Burgess Meredith v sérii Batman z roku 1966 nebo Danny DeVito ve filmu Batman se vrací.

Další, kdo se představí, bude Zabryna Guevara (Burn Notice). Ta si zahraje kapitána Essenovou, která je šéfem oddělení vražd v Gotham City během nástupu Gordona (Ben McKenzie). Prostředí v Gotham City se snaží vyvážit i díky tomu, že působí nejen ve světě policie, ale i politiky.

Třetím do party je Sean Pertwee (syn slavného Jona Pertweeho), kterého si můžete pamatovat například z role v seriálu Camelot. V Gothamu se objeví jako Alfred Pennyworth, ikonický sluha z příběhů Batmana. V tomto příběhu se předvede jako nezlomný bývalý mariňák z východního Londýna, který roky věrně sloužil Thomasovi a Marthě Wayneovým. V důsledku jejich tragické smrti se stane ochráncem pro mladého Bruce. Před ním si tuto roli vyzkoušeli herci jako Michael Gough v sérii Tima Burtona Batman nebo Michael Caine v Nolanově Temném rytíři.

Poslední čtvrtou oznámenou herečkou je Erin Richards (Breaking In), která se objeví jako Barbara Kean. Ta je sofistikovanou doktorkou z pohotovosti, která je zasnoubená s Gordonem. Pevně stojí při svém budoucím manželovi, což není nic jednoduchého ve světě zkorumpovaného Gothamu.


Co říkáte na další postavy a role? Těšíte se na nový Gotham?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nutrity
před 200 týdny
Nooo.. jelikož hry mám docela v oblibě, tak jsem na tohle zvědavá.
ševča
před 196 týdny
A Tučňák teda nebude tady "tučňák", ale jen chlap s přezdívkou?...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY