Facebook Twitter E-mail
17. února 2014

Astronaut Wives Club: JoAnna Garcia Swisher v novém seriálu

Stanice ABC si po necelých dvou týdnech od objednávky pilotu přibrala na svá bedra nový seriál Astronaut Wives Club, který plánuje vysílat během léta 2014. Za zrodem seriálu stojí Stephanie Savage, která vytvořila i seriál Gossip Girl. Společně s Joshem Schwartzem (Gossip Girl), Lenem Goldsteinem (Hart of Dixie) a Michaelem Londonem bude plnit funkci výkonné producentky. Stanice si objednala 10 epizod.

Drama bude zasazeno do 60. let minulého století a bude vyprávět příběhy manželek nejvýznamnějších hrdinů americké historie, za doby, kdy byl vesmírný závod v plném proudu. Seriál se nechal inspirovat stejnojmennou knihou od spisovatelky Lily Koppel, která v Americe vyšla loni v červnu. Pro Savage je to první pokus o návrat k televizi od doby, kdy byl ukončen seriál Gossip Girl.

Jednu z rolí získala jako první herečka JoAnna Garcia Swisher, kterou diváci mohli naposledy vidět jako malou mořskou vílu Ariel v seriálu Once Upon a Time. Zahraje si Betty Grissom, manželku Guse Grissoma, jednoho z původních astronautů, který se zúčastnil i programů Mercury, Gemini a Apollo. Betty žije v neustálém strachu o svého manžela. Tvrdě pracovala, aby mohl Gus dokončit svá studia na vysoké škole, sama vychovávala jejich syna, když byl Gus ve válce a teď začíná mít pocit, že už s manželem netvoří jeden tým, jako tomu bývalo dřív.

Garcia Swisher má za sebou bohaté seriálové zkušenosti. Objevila se v hlavních rolích seriálů Reba, Better with You, Privileged, Animal Practice a hostovala například v seriálech How I Met Your Mother, Gossip Girl, Boston Public a dalších.


Líbí se vám hlavní myšlenka tohoto seriálu? Dáte mu v létě šanci?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

eve.blog
před 196 týdny
Tak tento seriál rozhodně zkusím, scénaristé mají na bedrech dobré věci a...
ševča
před 162 týdny
Seriál bych zkusila i sama o sobě, ale s Joannou... Mám ji ráda,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY