Facebook Twitter E-mail
15. února 2014

Scandal: Herečka z Homelandu a prezidentovy děti

Seriál Scandal se po dvou a půl měsících vrátí na televizní obrazovky, a to 27. února, kdy má premiéru 11. epizoda této série. V tomto díle se divákům představí nová postava, se kterou se budou setkávat po zbytek série.

Roli získala herečka Nazanin Boniadi, která se objevovala ve třetí řadě dramatu Homeland jako analytička FBI Fara Sherazi. Znát ji ovšem můžete i ze sitcomu How I Met Your Mother, kde si v několika epizodách zahrála Barneyho přítelkyni Noru. Její úloha ve Scandalu je ovšem zatím přísně tajná. Jasné je pouze to, že její postava bude mít na seriál velký vliv.

Po dvou a půl letech konečně Mellie (Bellamy Young) s Fitzem (Tony Goldwyn) představí své dva nejstarší potomky, o kterých se zatím jenom mluvilo. Roli patnáctiletého Jerryho získal Dylan Minnette, který se objevil například v seriálech Awake, Agents of S.H.I.E.L.D., Grey's Anatomy nebo Lost. Jeho mladší sestru Karen ztvární herečka Madeline Carroll, která se objevila v seriálech Grey’s Anatomy a Private Practice, které stejně jako Scandal vytvořila Shonda Rhimes. Jerry je popisován jako tichý a bystrý chlapec, zatímco Karen je vyumělkovaná a sebejistá dívka, která působí starší, než ve skutečnosti je. Děti se poprvé objeví v 15. epizodě.

Pokud už se nových dílů nemůžete dočkat a jste zvědaví, co se bude dít dál, můžete si mezitím přečíst spoilery k druhé polovině třetí řady.


Co říkáte na nové postavy? Zamlouvá se vám obsazení Jerryho a Karen nebo byste v těchto rolích viděli raději někoho jiného?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 191 týdny
jsem prvně chtěla napsat, že nějak moc šahají pro herce do Shondiných seriálů a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY