Facebook Twitter E-mail
13. února 2014

Eye Candy: Victoria Justice pátrá po stopách vraha

Stanice MTV si letos objednala již druhé drama, které plánuje nasadit do svého vysílání společně s ostatními dramaty Awkward, Teen Wolf, novinkou Finding Carter a nadcházejícími komediemi Happyland a Faking It. Jedná se o thriller Eye Candy, který se nechal inspirovat stejnojmennou knihou od spisovatele R. L. Stinea. Stanice si objednala 10 epizod.

Hlavní roli získala Victoria Justice (Victorious), která ztvární postavu Lindy. Lindy je počítačový génius a její spolubydlící ji přemluví, aby si někoho našla pomocí internetové seznamky. Lindy začne mít podezření, že jeden z jejích online nápadníků je nebezpečný kyberstalker. Když se na Manhattanu objeví nový sériový vrah, všechny stopy vedou k Lindyinu nápadníkovi. Společně se svým týmem hackerů se pustí do vyšetřování s úmyslem nastolit v ulicích New Yorku svou vlastní spravedlnost.

Scénáře se ujala Emmy Grinwis a společně s Catherine Hardwicke, Yvonne Bernard a Beth Elise Hawk bude plnit funkci výkonné producentky. V jedné z rolí se bude objevovat také Harvey Guillen, ostatní role z původního pilotu budou přeobsazeny a pilot se natočí znovu.


Přijde vám zápletka zajímavá? Přidáte si seriál do svého watchlistu?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

eve.blog
před 197 týdny
Tak tady v to doufám, Victoria je úžasná, a i to téma mě vcelku...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY