Facebook Twitter E-mail
14. února 2014

Elementary: Návrat Sherlockova bratra

O tom, že Elementary má neoficiálně zajištěnou třetí sérii jsme vám psali. Nyní se se však dozvídáme něco o závěrečné epizodě, která bude zahrnovat návrat Sherlockova bratra (Rhys Ifans New Yorku. Ke konci sezóny se totiž Ifans vrátí ještě ve čtyřech epizodách.

Tvůrci chtějí vytvořit něco s Sherlockem (Jonny Lee Miller), Mycroftem a Joan (Lucy Liu). To ale neznamená, že by Mycroft a Joan měli zažít další úlet, který by rozzlobil Sherlocka. Přesto, jak říká sám výkonný producent Rob Doherty, to pro Sherlocka nebude snadné: „Pro Sherlocka je vždy dost nepohodlné, když je Mycroft v dosahu, protože Mycroft znamená okno do Sherlockovy minulosti a Sherlock tato okna nesnáší.“ Faktem je, že to, co udělali Mycroft s Joan, je pro Sherlocka velmi znepokojivé.

Nicméně se dozvíme více o tom, proč Mycroft použil jméno svého otce ve snaze přinutit Sherlocka opustit New York. Doherty ale trvá na tom, že i přes Mycroftovo nedávné chování je Sherlockův otec opravdu stále v obraze: „Sherlockův otec je skutečná a samostatná osoba, která sama přijde v ten správný čas.“


Těšíte se na Sherlockova bratra? Co si myslíte o Sherlockově tajemném otci?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
saralive
Autorka je vášnivou fanynkou knih, filmů a seriálů. Její největší závislostí se stal tento web a jediné, co by si přála, je, aby jí netrvalo tak dlouho rozhoupat se k psaní nové bleskovky :)

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 180 týdny
Proč? Horšího Mycrofta jsem ještě neviděla, je doslova urážkou téhle postavy. A...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY