Facebook Twitter E-mail
14. února 2014

The Lottery: Konspirační drama z budoucnosti

Před pár dny jsme vás informovali o nové komedii Un-Real, kterou si objednala stanice Lifetime. Ta si nyní na svůj seznam přidává další novinku, tentokrát se však jedná o drama s názvem The Lottery. Objednáno bylo 10 epizod.

The Lottery je konspirační drama od scenáristy Timothyho J. Sextona (Potomci lidí). Seriál vypráví příběh z antiutopické budoucnosti, kdy ženy přestaly rodit děti a lidská rasa je na pokraji vyhynutí. Když se jedné ze specialistek na neplodnost (v podání Marley Shelton) podaří úspěšně oplodnit 100 vajíček, vláda se stane sponzorem loterie k nalezení nejvhodnějších žen, které by embrya odnosily.

„The Lottery je jedním z nejvíce provokativních a nejoriginálnějších nápadů, které jsem viděl,“ svěřil se výkonný viceprezident Lifetimu, Rob Sharenow. „Tento antiutopický thriller od Tima Sextona reprezentuje nový a strhující směr, kterým se může naše stanice ubírat, a pokračuje v tradici kvalitní kabelové televize.“

Kromě Shelton se v seriálu objeví také Michael Graziadei (American Horror Story), David Alpay (The Vampire Diaries) a Martin Donovan (King & Maxwell). Sexton bude společně s Dawn Olmstead (Prison Break) plnit i funkci výkonného producenta.


Jak se vám líbí tento nápad? Dáte seriálu šanci?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Poppy
před 257 týdny
Jestli dávám seriálu šanci? Samozřejmě, už aby to bylo natočené!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY