Facebook Twitter E-mail
14. února 2014

The Lottery: Konspirační drama z budoucnosti

Před pár dny jsme vás informovali o nové komedii Un-Real, kterou si objednala stanice Lifetime. Ta si nyní na svůj seznam přidává další novinku, tentokrát se však jedná o drama s názvem The Lottery. Objednáno bylo 10 epizod.

The Lottery je konspirační drama od scenáristy Timothyho J. Sextona (Potomci lidí). Seriál vypráví příběh z antiutopické budoucnosti, kdy ženy přestaly rodit děti a lidská rasa je na pokraji vyhynutí. Když se jedné ze specialistek na neplodnost (v podání Marley Shelton) podaří úspěšně oplodnit 100 vajíček, vláda se stane sponzorem loterie k nalezení nejvhodnějších žen, které by embrya odnosily.

„The Lottery je jedním z nejvíce provokativních a nejoriginálnějších nápadů, které jsem viděl,“ svěřil se výkonný viceprezident Lifetimu, Rob Sharenow. „Tento antiutopický thriller od Tima Sextona reprezentuje nový a strhující směr, kterým se může naše stanice ubírat, a pokračuje v tradici kvalitní kabelové televize.“

Kromě Shelton se v seriálu objeví také Michael Graziadei (American Horror Story), David Alpay (The Vampire Diaries) a Martin Donovan (King & Maxwell). Sexton bude společně s Dawn Olmstead (Prison Break) plnit i funkci výkonného producenta.


Jak se vám líbí tento nápad? Dáte seriálu šanci?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Poppy
před 243 týdny
Jestli dávám seriálu šanci? Samozřejmě, už aby to bylo natočené!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY