Facebook Twitter E-mail
14. února 2014

Switched At Birth chystá další speciální epizodu

Scenáristé seriálu Switched At Birth zavedli novou tradici speciálních dílů, které nějakým způsobem vybočují z běžných epizod. Ani letos nebudou diváci o tuto záležitost ošizeni a již 3. března se mohou těšit na další z těchto kousků.

Tentokrát se bude jednat o epizodu plnou tance všeho druhu, od společných tanečních kousků až po párové, jako je například rumba. Tančit se bude v každé scéně, ať už to bude součást příběhu nebo pouhá fantazie. Na své si v tomto díle jistě přijde představitel Tobyho, Lucas Grabeel, který má s tancem před kamerou bohaté zkušenosti. Objevoval se totiž ve filmech High School Musical z produkce Disney.

Z předchozích speciálních epizod se jednalo o díl 2×09 – Uprising, ve kterém se všechny postavy dorozumívaly pouze pomocí znakové řeči. Druhou epizodou podobného rázu byla 2×15 – Ecce Mono, která spekulovala o tom, jak by vypadaly životy, kdyby se na záměnu hlavních postav přišlo dřív. Obě epizody zaznamenaly velký úspěch, druhá jmenovaná se stala dokonce nejsledovanější epizodou celé druhé série.


Těšíte se na taneční epizodu? Líbí se vám tyto originální nápady?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kinetic Scream
před 192 týdny
Ten díl, kde se spekulovalo, jak by jejich život vypadal, kdyby se na výměnu...
lizzy
před 192 týdny
Upřímně jsem na to celkem zvědavá. Na obě předešlé epizody jsem se těšila, ale...
Lin-da
před 191 týdny
Souhlasím to bych také ráda věděla :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY